فیلتر کن با
شاخه‌ها
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
کشور سازنده
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

برندهای قفل برقی

keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left

برندهای قفل هوشمند

قفل برقی از محصولات حفاظتی است که امنیت بالاتری نسبت به قفل‌های قدیمی دارد. قفل برقی با بهره گیری از جریان برق کارایی دارد و دارای انواع مختلفی است که هر مدل خصوصیات متفاوتی دارند. بعضی از مدل های قفل برقی امکان کنترل از راه دور هستند. قفل برقی یکی از الزامات برای تمامی واحدهای مسکونی و تجاری به شمار میرود. از قفل های برقی بیشتر برای حیاط و آپارتمان ها استفاده می شود. این قفل ها شامل چند عدد بوبین می باشند، که بعد از زدن کلید درب باز کن، با استفاده از ولتاژی معادل ۲۴ ولت یک میدان مغناطیسی در بوبین ها تشکیل میشود و حالت مغناطیسی به وجود می آورند، که زبانه درب را به سمت خودش آورده و باعث گشوده شدن درب می شود.

انواع برندهای قفل برقی

قفل برقی سیزا

برند سیزا دو مدل قفل برقی بدون دکمه و 3 سوییچ معمولی روانه بازار کرده بود که بسیار مورد کاربرد و توجه قرار گرفت و حال مدتی است که انواع نمونه سوییچ کامپیوتری را که شامل توپی خیلی ایمن تری می باشد را در دو نوع 5 و 10 سوییچ عرضه میکند. با استفاده از نظر مصرف کنندگان و نصاب های قفل برقی کالایی یکسان و مانند آن وجود ندارد و کاملا عالی و بدون نمونه است. فقط حتما باید به این نکته مهم توجه نمایید که بعد از خرید و اتصال هر کدام از مدل ها باید سوییچ های یدکی را از جنس برنجی و نه آهنی تکثیر کنیم تا مشکلی برای توپی محصول به وجود نیاید.

قفل برقی یوتاب

میتوان گفت از با کیفیت ترین قفل های عرضه شده از این برند قفل برقی لاک پشتی است که با توجه  به قفل معمولی شامل استحکام و امنیت بیشتری می باشد، قفل های کله گاوی جهت استفاده در آپارتمان ها و برج های مسکونی اداری می باشد، این محصول برای درب های حیاط یا درب پارکینگ ساخته شده است و شامل بدنه ای از جنس فولاد به همراه کاور پلاستیک مستحکم است که در برابر سرما، گرما و ضربه پایداری بسیار زیادی دارد.

قفل برقی تسا

قفل برقی تسا محصولی با ساخت ایران است که برای درب های ورودی گوناگون، محصولات مختلفی برای عرضه دارد و با سوییچ معمولی و قفل برقی با سوییچ کامپیوتری روانه بازار میشود. در انواع به روز قفل برقی تسا امکان استفاده از سوییچ دیجیتال و تگ هم قرار داده شده است. قفل برقی بیرون بازشو ریموت دار تسا دارای توانایی تعریف نمودن 400 عدد تگ و یا کارت را بر روی دستگاه دارد.

برندهای قفل برقی