فیلتر کن با
شاخه‌ها
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
کشور سازنده
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

آرام بند

keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left

آرام بند

اگر از درب قفل برقی استفاده میکنید، میزان تعداد سرعت آرام بند تفاوت آنچنانی ندارد و مهم این می باشد که سرعت در هنگام رسیدن درب به چهارچوب و بسته شدن قفل کاملا مناسب باشد. به این مهم توجه نمایید که آرام بند چهار سرعته یا سه سرعته ضعیف خریداری نمایید، در عمل فشار دستگاه کم بوده و قدرت مناسب جهت بسته شدن درب را تامین نمی کند. حال بر روی همان درب از آرام بند دو سرعته یا تک سرعته قوی استفاده شود با فشار زیاد خود به راحتی درب را می بندد. آرام بند دو حسن عالی دارد: عمل بستن درب را انجام داده و مانع باز ماندن درب ورودی و یا نفرو می شود و در هنگام بسته شدن درب این کارا را به طور آرام و راحت انجام می دهد و از سر و صدای بسته شدن درب جلوگیری می کند.

باید به این نکته توجه نمود که آرام بندهای سه سرعته و چهار سرعته به خاز سیستم پیچیده خود بیشتر دچار مشکل می شوند و همچنین دارای هزینه بیشتر در زمان خرید هستند و باید توجه نمود که این آرام بندها به دلیل قیمت بالایی که دارند غالبا فروشندگان برای اینکه بتوانند راحت تر این محصولات را به فروش برسانند، ضمانت هایی با مدت 5 و 7 و 10 ساله را ارائه می نمایند، ولی باید توجه نمایید که این ضمانت ها بدون شرط نمی باشد و شرایط بساری هست تا کالای شما از ضمانت بهره نبرد. اگر می‌خواهید مبلغ کمتری را بپردازید و یک کالای با کیفیت تهیه نمایید، این امکان برای شما وجود دارد تا از انواع جک آرام بندNHN ، bella ، تسا و روستیک بهره ببرید.

انواع آرام بند از لحاظ کارکرد

آرام بند دو سرعته 

این مدل از آرام بندها برای درب های فلزی با قفل سنتی قابل استفاده می باشد. میزان قدرت این جکها از 25 کیلوگرم تا 140 کیلوگرم قابل انتخاب می باشند و میتوانند این درب ها را راحت و بدون صدا ببندند. آرامبندهای دو زمانه برای درب های چوبی و همینطور درب های ضد آتش قابل استفاده هستند.

آرام بند سه سرعته مناسب درب دارای قفل برقی

جک درب منازل در آغاز به صورت 2 سرعته تنظیم می شود ولی فشار پایانی را وارد نمی کند و قدرت بستن درب با قفل برقی را ندارد. به همین علت آرامبند های سه سرعته جهت درب ساختمان های مسکونی قابل استفاده می باشند.