فیلتر کن با
شاخه‌ها
دسته بندی محصول
فیلتر محصولات

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب های اتوماتیک شیشه ای این امکان را ایجاد می کنند که در هر مکانی قابل استفاده باشند. به نحوی که برای فضاها و مکان های متفاوت نوع به خصوصی از درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می شود. در ادامه این مطلب به معرفی انواع درب اتوماتیک شیشه ای خواهیم پرداخت و امکان استفاده از آن ها در موقعیت ها و موقعیت های مختلف را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

درب اتوماتیک اسلایدینگ (کشویی)

لازم به ذکر است که این مدل در مقایسه با سایر مدل‌های درب شیشه ای اتوماتیک زیادتر استفاده می شود و از آن در مکان‌هایی همچون فرودگاه‌ها، ترمینال‌ها و… استفاده می‌شود بدلیل اینکه پنل‌هایی که در این نوع درب‌ها جهت باز و بسته شدن استفاده شده است به شکل کشویی است که با نصب یک سنسور چشمی در بخش بالایی آن زمانی که جسمی به سمت آن نزدیک می‌شود درب کاملا باز و بسته خواهد شد.

درب اتوماتیک تلسکوپی

یکی از مدل‌های پر استفاده درب های شیشه ای همین درب‌های تلسکوپی است بدلیل اینکه از این نوع درب‌ها اکثرا در مکان‌های پر رفت و آمد استفاده می‌کنند و می‌توان گفت یکی از فاکتورهای مخصوص آن که توانسته این مدل را از دیگر مدل‌ها جدا کند، نرم حرکت کردن آن به علت به کارگیری از چرخ‌های پلیمیری در آنها می باشد و همینطور درصد بالایی، از ورود گرد و غبار هم پیشگیری خواهد کرد.

درب اتوماتیک شیشه گردان

شاید در هتل‌ها و منطقه های لوکس مشاهده کرده باشید که یک نوع درب اتوماتیک شیشه ای گردان در ورودی آن قرار گرفته است به علت اینکه این درب‌ها علاوه بر دادن زیبایی به محیط برای ورودی‌های کوچک بسیار مناسب می باشد و می‌توان از این درب‌ها هم برای درب خروج استفاده نمود و هم برای درب ورود، به گفته دیگر ۲ منظوره می باشد و برای مکان های شیک و تجملی همچون هتل‌ها بهترین انتخاب خواهد بود.

درب اتوماتیک شیشه کرو curve 

همانطور که مشخص است در ساختمان‌هایی که ظاهر آنها به شکل گرد و دایره ای شکل طراحی شده است باید در گزینش درب آنها توجه بسیاری شود بدلیل اینکه اگر برای آنها از درب‌های مستطیل استفاده شود، به مقدار زیادی از زیبایی ظاهر ساختمان کم خواهد شد به همین دلیل سازندگان حرفه ای در این نوع ساختمان‌ها بیشتر از درب اتوماتیک شیشه ای کرو استفاده می نمایند بدلیل اینکه این درب‌ها حالت دایره ای شکل داشته و می‌توانند با معماری این سازه ها هارمونی خوبی ایجاد نمایند.

درب اتوماتیک تاشو

از این نوع درب اتوماتیک می‌توان برای مکان هایی با رفت و آمدهای نامحدود و بسیار زیاد استفاده نمود البته ساختار این نوع درب به درب‌های لولایی هم تا مقدار زیادی شبیه است اما می‌توان گفت که حائز اهمیت ترین فرق آنها این می باشد که درب‌ شیشه ای برقی تاشو دارای شعاع حرکتی بسیار پایین تری نسبت به درب‌های لولایی دارد که این ویژگی موجب می‌شود تا برای استفاده در محیط‌هایی با ابعاد کمتر مناسب تر از درب‌های لولایی باشد.

درب اتوماتیک لولایی شیشه ای

این مدل از درب‌ اتوماتیک شیشه ای که بسیار مناسب برای ورودی‌هایی با عرض کم است و ظاهری همچون درب‌های لولایی معمولی دارد که بیشترین فرق بین آنها اتوماتیک بودن و شیشه ای بودن مدل‌های تازه می باشد که این ویژگی موجب شده است تا افراد به استفاده از این مدل علاقه پیدا کنند.

انواع درب شیشه ای اتوماتیک، انواع درب اتوماتیک شیشه ای