فیلتر کن با
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
کشور سازنده
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای

خرید متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای

متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای خود شامل فاکتورهایی می شود که در تعیین قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای تاثیرگذار است. این متعلقات شامل نوع اپراتور، نوع شیشه، نوع فریم، هزینه نصاب درب اتوماتیک شیشه‌ای و همچنین هزینه ارسال درب می‌شود. دیگر عوامل همچون سخت افزارهای فیزیکی نصب شده بر روی درب برقی، اندازه، جنس اجزای درب و… هم از عوامل تاثیرگذار بر قیمت درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌باشند.

قطعات یدکی درب اتوماتیک شیشه ای

متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای شامل برد یا کنترل باکس درب اتوماتیک، الکترو موتور، کلید کنترل یا کلید تعیین وضعیت عملکرد سیستم، ریموت و رسیور، سنسور ها یا چشمی ها و پاور ساپلای یا منبع تغذیه درب اتومات است. از حائز اهمیت ترین قطعه های استفاده شده در درب برقی، ریل اصلی سیستم است که کلیه متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای بر روی آن نصب می گردد. نکته قابل توجهی که درباره متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای وجود دارد در دسترس بودن قطعه ها و هزینه مناسب آن است بنابراین وجود پشتیبانی مناسب در تامین متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای به وسیله شرکت عرضه کننده درب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای اطلاعات بدست آورید.

متعلقات شیشه درب اتوماتیک شیشه ای

شیشه های قرار گیرنده بر روی درب اتوماتیک در واقع نخستین نقطه متصل کردن هر فرد در لحظه ورود می باشد به همین علت شکل آن باید درخور شان آن مجموعه باشد. جنس تمامی شیشه ها سکوریت ۱۰ میل می باشد که رنگ و طرح آن و یا متن نوشته شده بر روی آن کاملا انتخابی می باشد و می توان یکی از انواع زیر را انتخاب کرد.

  • رفلکس (عدم بازتاب نور)
  • رنگی (انتخاب رنگ شیشه)
  • لمینت (عایق صدا)
  • ساده (سکوریت ۱۰ میل)

شیشه رفلکس را در واقع می شود نوعی شیشه رنگی در نظر داشت که برای استفاده هر چه بهتر از نور آفتاب و روشنایی بدست آمده از آن در ساختمان‌های متنوع استفاده می شود. با توجه به رنگ بندی متفاوت این نوع شیشه ها موجب بوجود آمدن ظاهر زیبا برای ساختمان می شود. سایر ویژگی شیشه رفلکس، برگرداندن نور مستقیم آفتاب و کم شدن میزان گرمای ورودی به فضای داخلی ساختمان‌ می باشد. این نوع شیشه‌ ها طیف‌های مختلفی از نور را بازتاب می‌کنند و از این طریق بر حجم نور و انرژی مورد نیاز برای یک محیط ویژه تأثیر خواهند گذاشت. قسمتی از نور که از شیشه رد می شود موجب این می‌شود که فرد بیرون را به خوبی مشاهده کند. از جهتی بدلیل اینکه نور داخل نسبت به نور بیرون خیلی کم‌تر می باشد و نور بسیار کمی می‌تواند به بیرون راه پیدا کند فردی که در خارج از محیط است نمی‌تواند داخل ساختمان را مشاهده نماید. 

متعلقات الکتریکی درب شیشه ای

اپراتور درب شیشه ای: دسته ای از قطعه های مکانیکی و الکتریکی که در بالای درب شیشه ای نصب می شود و موجب حرکت و فرمان های درب می شود.

کنترل باکس: کلیه فرمان ها در حال حرکت و شکل حرکت درب شیشه ای به وسیله این قطعه است.

کلید تعیین وضعیت: این وسیله موقعیت های متنوع حرکتی و غیرحرکتی را برای اپراتور سیستم مشخص می کند.

چشمی: برای مشخص شدن موانع و کسانی در جلوی درب قرار دارند.

سنسور: برای مشخص کردن مانع در میان درب در زمان بسته شدن لته های درب 

قطعات مکانیکی درب شیشه ای

ریل و کاور: قسمتی است که تمامی متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای را احاطه می کند.

موتور درب شیشه ای: قسمت بوجود آمدن نیروی محرکه برای حرکت لته های درب شیشه ای می باشد و ۲ برند دانکر و براشلس آلمان از معروفترین برندها می باشند.

فولی هرزگرد: جهت حرکت به درآوردن تسمه این قطعه ضروری می باشد.

تسمه: برای منتقل کردن نیروی حرکتی موتور به فلکه و پس از آن حرکت درب ها می باشد.

تسمه گیر: این قطعه برای متصل کردن تسمه به هنگرها است.

بست یا براکت تسمه گیر: این قطعه یک اتصال دهنده میان تسمه و تسمه گیر است.

قفل مگنت درب: جهت قفل نمودن لته های درب در زمان بسته بودن کامل درب

شیشه سکوریت: شیشه های مستحکمی که در درب شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

فریم ها: برای قاب دور شیشه سکوریت و هولدر شیشه آن

لاستیک دور شیشه: برای حفظ کردن شیشه از وارد شدن ضربه بوسیله فریم های دور آن می باشد.

لاستیک بین درب ها: برای پیشگیری از بوجود آمدن صدا هنگام بسته شدن درب ها

هنگر: برای نگه داشتن لته های درب های شیشه ای به نحوی که بدون مشکل کار نمایند.

متعلقات درب شیشه ای اتوماتیک، متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای