فیلتر کن با
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
کشور سازنده
گارانتی
فیلتر محصولات

قفل برقی آپارتمانی

قفل برقی آپارتمانی

قفل درب آپارتمان مصارف بسیاری در صنعت ساختمان و مصالح ساختمانی دارد و درجه کیفی محصول برای سازندگان ساختمان بالاترین اهمیت را دارد از همین رو مبادله قفل درب آپارتمان و هزینه به صرفه آن برای استفاده در صنعت ساختمان نقش بسیار پر رنگی دارد که این امر باعث افزایش بازار فروش این محصول شده است. از مدل های قفل آپارتمانی که برای درب های داخلی ساختمان قابل ارائه است، میشود به قفل مقابل برقی یا قفل لا دری اشاره کرد. از این قفل برقی ها می توان برای انواع درب استفاده کرد، اگر درب منزل شما ساده می باشد، با مقداری تراشیدن لبه درب قادر خواهید بود  قفل برقی را نصب کنید. قفل مقابل برقی درب ضد سرقت هم برای خود این مدل درب موجود می باشد. این کالا که شامل زبانه شیب دار می باشد، کارکرد درب و بسته شدن آن را راحت تر می نماید. این مدل از قفل ها با برق 12 ولت عمل می‌کنند و در دو مدل تک زبانه و دو زبانه ساخته و عرضه می شوند. با بیشتر شدن تعداد زبانه ها امنیت قفل ها هم بالاتر میرود.

انواع قفل برقی آپارتمانی

قفل ریموتی درب چوبی

شما قادر هستید تا برای درب چوبی خود قفلی با ریموت کنترل تهیه کنید، قفل ریموتی آپارتمانی این امکان را فراهم میکند تا به راحتی و با استفاده از یک ریموت درب گشوده شود و به عنوان مثال این محصول را برای مطب یا کلینیک، باشگاه و یا برای دفتر خود استفاده کنید. باید به این نکته توجه داشته باشید که کالای مشخصی به اسم قفل ریموتی موجود نیست و تمامی برند ها این امکان را دارند تا مجهز به ریموت و در آخر به قفل ریموتی تغییر کاربری دهند. نمونه ای از این کالاها قفل مقابل برقی O&C ساخت اسپانیا است.

قفل درب شیشه ای

در مجموعه زینوبان این امکان برای شما وجود دارد تا مدل دیگری از قفل درب ورودی آپارتمانی به نام قفل برقی درب شیشه ای سکوریت را نظاره کنید. اگر درب اتوماتیک شیشه ای ساختمان شما از فریم فلزی بهره برده باشد، این گزینه برای شما وجود دارد تا از قفل درب شیشه ای برای آن استفاده کنید. این قفل مگنتی یا قفل برقی شیشه ای با برق 12 ولتی کار می کند، بر روی چهارچوب شیشه ای قرار میگیرد و براکت آن بر روی درب متصل می شود. با وجود UPS در این محصول این امکان برای شما به وجود آمده که حتی آن را در شرایطی که برق رفته است هم برای چندین ساعت استفاده کنید.

قفل برقی آپارتمانی