فیلتر کن با
شاخه‌ها
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
جنس
کشور سازنده
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

قفل برقی

keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left

قفل برقی 

امنیت بالای ورودی ها برای افراد بسیاری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و باید توجه کرد که انواع قفل برقی موجب شد تا سطح امنیت ما افزایش یابد. قفل برقی یک عضو جدا نشدنی از درب های ورودی ساختمان ها است که می شود آن را بر روی درب ها نصب نمود هم موجب بیشتر شدن امنیت و حفاظت از منطقه زندگی، محل کار یا اماکن حائز اهمیت و مهم ما را برعهده دارد، موجب راحتی در باز و بسته شدن درب و رفت و آمد افراد خواهد شد. قفل برقی دارای انواع مختلفی می باشد که با در نظر گرفتن فرم و شکل ظاهری و عملکردشان دسته بندی می شوند. بدنه این قفل ها در مقایسه با قفل های قدیمی بسیار مقاوم تر می باشند و ایمنی و امنیت زیادتری را برای شما فراهم می کنند. قفل های اتوماتیک دارای یک بوبین یا سیم پیچ است که بوسیله ولتاژ برق 12 الی 24 ولت AC یا DC تغذیه خواهند شد و از طریق آیفون تصویری یا ریموت جک در پارکینگ و کلید یا سلکتورسویچ می شود آنها را کنترل نمود.

انواع قفل برقی 

قفل برقی لاک پشتی (کله گاوی)

رایج ترین قفل اتوماتیک درب حیاط به اسم قفل کله گاوی یا قفل لاک پشتی می باشد. از بهترین مارک های قفل حیاطی پارکینگی شامل قفل اتوماتیک یوتاب، قفل برقی کاویان، قفل برقی سیماران، قفل برقی ویروکلونی و قفل برقی سیزای ایتالیا می شود.

قفل برقی آپارتمانی

باید بدانید که پکیج سیستم قفل مقابل برقی و دستگاه ریموت کنترل بتا موجب ریموتی شدن درب چوبی آپارتمان ها یا منازل مسکونی می شود. به این صورت که یک قفل مقابل برقی بر روی درب چوبی نصب می شود و توسط یک رسیور قفل اتوماتیک بتا که دو عدد ریموت هم دارد، کنترل می شود.

قفل اتوماتیک کرکره برقی

قفل اتوماتیک کرکره برقی با قطع شدن برق و قفل شدن تیغه های بالایی در یک قطعه ویژه موجب می شود که کرکره برقی حتی به شکل دستی هم باز نشود. این قفل ها به ریموت کرکره برقی متصل می شوند و با دستور ریموت کار می‌کنند و برق را قطع و وصل می کنند.

قفل برقی کابینی

قفل اتوماتیک کابینتی دارای یک سیم پیچ داخلی می باشد که با متصل شدن ولتاژ 12 ولت زبانه به سمت داخل کشیده شده و قفل باز و بسته می شود. زبانه ی این قفل را می توان توسط پیچهای روی قفل در جهت دل خواه قرار داد تا بتوانید از آن به شکل درست استفاده کنید.

قفل مقابل برقی

قفل مقابل برقی الکتریکی کالایی می باشد که با نصب آن روی درب می شود درب چوبی، ضد سرقت و آلومینیومی را اتوماتیک کرد و پس از آن به وسیله ریموت یا اکسس کنترل آن را باز کرد.

قفل برقی، قفل اتوماتیک