فیلتر کن با
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
کشور سازنده
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

قفل مقابل برقی

قفل برقی مقابل برقی

درب های ضد سرقت به دلیل عریض بودن درب و بهره گیری از قفل های گوناگون این نیاز را ایجاد می کنند تا از قفل لادری با اندازه های متناسب با همان درب استفاده کنید. قفل های مقابل برقی که به قفل لادری هم معروف می باشند قفل هایی هستند که عملکرد گشودن درب را از طریق ریموت کنترل یا اثر انگشت را هم شامل می شوند. قفل های مقابل برقی شامل دو نوع کارکرد دستی و اتوماتیک هستند. این نمونه از قفل‌ها به دو گروه NO و NC دسته بندی می شوند. NO که مختصر شده ی کلمه Normal Open هست، به نوعی قفل لادری گفته می‌شود که در هنگام قطعی برق هم دارای کارکرد هستند . ولی NC یا Normal Closed مدلی است که قفل در هنگام قطعی برق، فاقد کارایی است.

قفل مقابل برقی از جنس سرب خشک می باشد و دارای استحکام بسیار زیادی است و همینطور شامل هزینه ای مناسب می باشد که غالبا از این محصول جهت برقی کردن درب ورودی واحد ساختمان هم بهره می برند. برای ریموتی نمودن قفل مقابل برقی باید از گیرنده ریموت استفاده کرد و یا جهت کارتی کردن یا باز کردن با پیامک و یا اثر انگشت و wifi باید از اکسس پوینت بهره برد. اجزاء سازنده این مدل قفل برقی متشکل از یک قاب با جنس فلزی و یک بوبین می باشد. بوبین مدلی از سیم پیچ می باشد که دور یک هسته تنیده شده و با بهره بردن از انرژی برق، میدان مغناطیسی تشکیل می نماید. عملکرد این قطعه در کنترل لوازم الکترونیکی می باشد. بوبین قفل مقابل برقی از نوع ۱۲ ولت است. این قطعه شامل ضمانت اصلی سازنده و خدمات پس از فروش یکپارچه در اقصی نقاط کشور می باشد.

قیمت قفل برقی مقابل برقی

قابلیت تنظیم نمودن تاخیر در کارکرد قفل از ۰ تا ۳۰ ثانیه بوده و قابل متصل شدن به تجهیزات کنترل تردد را دارد. قابلیت وصل شدن به کلید فرمان معمولی را دارد و قابل نصب برای همه نوع درب های فلزی ، چوبی و شیشه ای است و میتوان از آن برای اتصال بر درب های ۱۸۰ درجه ای که شامل پانل استیل مقابل شافت هستند بهره برد. کاور فلزی قفل از مقاومت زیاد بهره میبرد که همین امر باعث بالا رفتن عمر قطعه میشود، باز و بسته شدن قفل به وسیله فرمان برقی و یا سوییچ های خاص خود قفل صورت می گیرد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از هزینه دقیق این محصول و کسب مشاوره رایگان توسط کارشناسان حرفه ای در مجموعه زینوبان با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

قفل برقی مقابل برقی