فیلتر کن با
شاخه‌ها
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
کشور سازنده
قدرت موتور
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

درب اتوماتیک شیشه ای

سفارش درب اتوماتیک شیشه ای
درب اتوماتیک شیشه ای
keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left

خرید انواع درب اتوماتیک شیشه ای

امروزه درب های اتوماتیک شیشه ای بسیار محبوبیت پیدا کرده اند و در انواع متختلفی به بازار عرضه می شوند. به طبع انتخاب هر کدام از مدل های درب اتوماتیک شیشه ای در هزینه نهایی تاثیرگذار است. نکته قابل ذکر این است که در انتخاب خود قیمت را مد نظر قرار ندهید و این را بدانید که هیچ ارزانی بی علت نیست.

درب اتوماتیک شیشه ای

درب شیشه ای اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه‌ای، یک نوع درب اتوماتیک پر استفاده است که از پانل‌های شیشه‌ای متحرک به وجود آمده است. ظرافت در طراحی و ساخت، استفاده راحت، کیفیت زیاد، از مهم ترین فاکتورهای لازم برای ساخت، نصب و اجرای درب های شیشه‌ای است. نقش تاثیرگذار این سازه در بهبود شرایط، تهویه خوب و نگهداری برودت داخلی, هر روزه باعث افزایش خریداران این سازه می شود. اجزای اصلی تشکیل دهنده ی درب اتوماتیک شیشه ای شامل موارد زیر است:

  • اپراتور
  • شیشه سکوریت با ضخامت و رنگ های مختلف
  • کاور آلومینیوم یا استیل (با توجه به علاقه ی کارفرما و ظاهر ساختمان)
  • کاور عقب دهنه

و خود اپراتور هم از قسمت هایی زیر تشکیل شده است:

  • موتور
  • قفل برقی
  • باتری
  • استابلایزر یا منبع تغذیه
  • مرکز کنترل

درب شیشه ای اتومات در انواع متنوعی ساخته شده است و با توجه به عملکرد آن و میزان عرض ورودی، می شود یکی از انواع درب های اتوماتیک شیشه ای را گزینش کرد. مقدار سرعت باز و بسته شدن درب شیشه ای سکوریت برقی قابل تنظیم می باشد و با توجه به حجم عبور و مرور می توان آن را کنترل نمود. در ادامه شما را با انواع درب برقی شیشه ای ،قطعه ها و تنظیمات بیشتری آشنا می کنیم تا بتوانید بهترین خرید درب اتوماتیک شیشه ای را داشته باشید

درب برقی شیشه ای

قبل از بررسی درب شیشه ای برقی بهتر است بدانیم که درب تحت عنوان بخش اصلی و متصل کننده یک ساختمان یا یک مکان همیشه مورد توجه اطرافیان قرار گرفته، به نحوی که از گذشته تا به حال در پروسه شکل‌گیری و تغییرات آن تغییرهای زیادی داشته است. امروزه با پیشرفت فناوری و کمک آن به زندگی جامعه بشری درب‌ها هم شکل گذشته و خود را از دست ‌داده و تکامل پیدا کرده و به‌ صورت اتوماتیک درآمده است. درب اتوماتیک به درب‌هایی گفته خواهد شد که باز و بسته شدن آن به‌ صورت اتوماتیک و توسط قطعه ها و ابزارهایی که بر روی درب سوار شده به اجرا در خواهند آمد. درب برقی شیشه ای در انواع متنوعی موجود می باشد که با توجه به نوع آن از اپراتور و قطعه های ویژه ای استفاده می‌شود. درب اتوماتیک به علت باز و بسته شدن برقی تردد از آن به آسانی صورت می گیرد و این آسانی در استفاده از درب اتوماتیک باعث شده که در مکان‌های زیادی مورد استفاده همگان قرار گیرد.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای موجود در زینوبان، دارای انواع و کیفیت های مختف می باشد که از بهترین قطعات و یراق‌آلات تشکیل شده است، که دارای کیفیت زیاد در عملکرد می باشد که در کلیه پروژه‌های اجرا شده رضایت کلیه خریداران را جلب کرده است. امروزه از درب اتوماتیک شیشه ای در مکان‌های زیادی همچون بیمارستان‌ها، فروشگاه‌ها، سازمان‌ها و ... که یکی از رفت‌وآمد ترین مکان ها می باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از کاربردهای منحصر به فرد درب شیشه ای اتوماتیک، عدم وجود دستگیره در این درب‌ها و بهداشت افراد است که تاثیر زیادی در پیشگیری از انتشار بیماری‌های واگیردار دارد. در ادامه به بررسی و عوامل موثر در قیمت درب اتوماتیک شیشه ای می پردازیم:

قیمت درب برقی شیشه ای

از حائز اهمیت ترین عواملی که در مشخص کردن قیمت درب برقی شیشه ای تاثیرگذار می باشد انتخاب نوع پکیج است. مارک های آن هر کدام دارای مشخصات ویژه خود هستند و بطور معمول قیمت را دو فاکتور اصلی موتور و برد دستگاه مشخص خواهد کرد، شما می توانید پکیج مناسب پروژه خود را با توجه به احتیاج خود از جمله تعداد باز و بسته شدن درب، ارتفاع و سرعت مورد نظر، خدمات لازم و ضمانت آن از بین پکیج های مختلف زینوبان انتخاب نموده و سفارش خود را ثبت کنید.

درب های اتوماتیک شیشه ای دارای تنوع زیادی از فریم ها است. فریم ها در چند مدل باریک و پهن، فابریک و غیر فابریک، رنگ الکترواستاتیک و یا رنگ پودری عرضه می شود. فریم ها می توانند به صورت کاور با ورق های استیل به رنگ های متخلفی پوشانده شوند، فریم های با روکش استیل دارای هزینه زیادی بوده و از آن جهت در مکان های ویژه بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند.

تفاوت درب شیشه ای برقی با درب اتوماتیک شیشه ای

درب شیشه ای اتوماتیک کلمه ای می باشد که افراد زیادی جهت درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می کنند. اما فرق مهم آن در نوع عملکرد این درب می باشد که بر اساس احتیاج مشتری سفارش داده خواهد شد. بطور عادی در مکان هایی که فضا به مقدار نیاز موجود است از درب برقی کشویی که ارزان ترین نوع درب شیشه ای می باشد مورد استفاده قرار می گیرد. در مکان هایی که حیط کمتری در اختیار است از درب تلسکوپی یا درب اتوماتیک اتوبوسی استفاده خواهد شد. و برای ورودی مکان های تجاری همچون هتلها از درب های گرد یا گردان مورد استفاده قرار می گیرد تا زیبایی را برای ورودی به ارمغان بیاورد.

درب شیشه ای اتوماتیک، قیمت درب اتوماتیک شیشه ای درب برقی شیشه ای