فیلتر کن با
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
کشور سازنده
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

موتور درب اتوماتیک شیشه ای

خرید موتور درب اتوماتیک شیشه ای

از عوامل موثر بر قیمت موتور درب اتوماتیک شیشه ای می توان به نوع چرخ دنده حلزونی، ریزپردازنده هوشمند، غلتک آویز بزرگتر اشاره کرد. چرخ دنده حلزونی دارای ولتاژ متغیری می باشد. بطور مثال چرخ دنده حلزونی 24 ولتی که کنترل عرض پالس پیشرفته PWM ارائه داده که دارای قدرت زیادی است و از عملکرد پایدار کالا محافظت می کند طول عمر بالایی دارد.

موتور درب اتوماتیک شیشه ای

موتور درب اتوماتیک شیشه‌ ای یکی از قطعه های پر اهمیت درب اتوماتیک شیشه ای است. بطور کلی موتور قلب، درب اتوماتیک شیشه‌ ای به حساب می‌آید. و موجب حرکت  کردن لت های درب در جهت های متنوع و در آخر باز و بسته شدن درب خواهد شد. همانطور که گفتیم درب اتوماتیک شیشه ای، بصورت اتومات بدون دخیل شدن دست و به صورت برقی باز و بسته می شوند. چشمی درب برقی نزدیک شدن فرد به درب را مشخص می کند، پس از آن کنترل باکس موجب حرکت چرخ دنده خواهد شد و با نیروی موتور درب اتومات، درب باز خواهد شد. در این مقاله تلاش کردیم به طور اختصاصی در مورد با موتور درب اتوماتیک شیشه ای اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه دهیم. پس تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

پس از مشخص شدن چشمی درب برقی یک دستور به کنترل باکس ارسال خواهد شد، مدار فرمان آن را تحلیل خواهد کرد و پس از آن موتور دستور باز شدن را می دهد. موتور که به وسیله تسمه ها به هنگرهای هر دو لت شیشه ای اتصال پیدا می کند با چرخیدن گیربکس خود لت ها را به دو طرف حرکت خواهد داد. مشخص شدن سرعت موتور به وسیله مدارفرمان اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای تغییر می کند. از رایج ترین موتورهای درب اتوماتیک شیشه ای می شود به موتور دانکر اشاره نمود.

خرید موتور درب اتوماتیک شیشه ای

در هنگام خرید موتور درب اتوماتیک شیشه ای بهتر است بدانید که در ۲ نمونه زغالی و غیر زغالی تولید می شوند. موتورهای زغالی مارک دانکر دارای انکودر درونی می باشند. انکودرها برای موتورها این موقعیت را ایجاد می کنند تا به نحوی هوشمند در ناحیه مورد نظر توقف داشته باشند. موتورهای دارای انکودر به وسیله نور ناحیه توقف خود را پیدا خواهند کرد. اما موتورهایی که انکودر ندارند، توسط قطعه های الکترونیکی ویژه به خود و فرکانس های وابسته؛ ناحیه توقف را پیدا خواهند کرد.

قیمت موتور درب شیشه ای اتوماتیک

بطور یقین یکی از مهم ترین فاکتورها در خرید موتور درب اتوماتیک شیشه ای توجه به هزینه آن می باشد. هزینه موتور درب شیشه ای با فاکتورهای متنوعی مشخص می‌شود. اولا موتور این دستگاه‌ها همچون دیگر قطعه هایشان بوسیله مارک های متنوع ایرانی و خارجی ساخته و ارائه می‌شوند. شما خواهید توانست طیفی از کیفیت و هزینه را از این قطعه در بین برندهای مختلف داخلی و خارجی مشاهده نمایید. همینطور حجم ولتاژ، ظرفیت، آمپر و اندازه موتور هم بر روی آن تاثیر خواهد گذاشت. مطمئنا هر چقدر ابعاد موتور بزرگ‌تر و قدرتمندتر باشد هزینه آن هم زیادتر خواهد شد. همینطور از سایر موارد موثر در هزینه موتور، کیفیت تولید و مواد سازنده‌ی موتور می باشد. همینطور تایم ارائه خدمات بعد از فروش و گارانتی بوسیله شرکت تولید یا عرضه‌کننده می باشد. در آخر می‌توان گفت شاید نتوانید میانگین هزینه مناسبی را برای هزینه درب اتوماتیک شیشه ای پیدا کنید. اما می‌توانید در بین تنوع های موجود در بازار، موتوری را که هم از جهت عملکرد مناسب باشد و هم از نظر قیمت به صرفه، پیدا کنید و برای خرید آن پیش قدم شوید. همینطور می‌توانید برای مطلع شدن از به‌روزترین هزینه های موتور درب شیشه ای اتومات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

موتور درب شیشه ای اتوماتیک، قیمت موتور درب اتوماتیک شیشه ای