فیلتر کن با
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
جنس
کشور سازنده
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

قفل کرکره برقی

سفارش کرکره برقی

فرم ارسال پیش فاکتور کرکره برقی

برای سفارش کرکره برقی، کافیست فرم ساده زیر را تکمیل کنید تا متخصصین زینوبان در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند.

قفل هوشمند کرکره برقی

قفل برقی کرکره برقی میشود گفت همان قفل ضد سرقت کرکره برقی می باشد، قفل ضد سرقت کرکره برقی همانگونه که از اسم آن مشخص است یکی از اصلی ترین گزینه های است که در حفظ امنیت کرکره برقی نقش بسیار مهمی را ایفا میکند. قفل برقی کرکره هوشمند وظیفه قطع کردن برق کرکره برقی را دارد پس از آن با استفاده از باکسی که برای آن ها طراحی شده است تیغه های کرکره برقی را از قسمت فوقانی قفل می نماید تا کرکره برقی حتی به طور دستی هم گشوده نشود. این قفل برقی ها به ریموت کرکره برقی اتصال دارند و به طور هوشمند با هر دفعه اقدام نمودن برای گشودن کرکره برقی جریان الکتریکی را در موتور کرکره برقی ایجاد میکنند و درب را می گشایند و همینطور برای بستن درب به صورت برعکس عمل می کنند.

شما قادر خواهید بود تا قفل برقی کرکره سفید را جهت موتورهای توبولار و ساید AC و مدل قرمز را جهت موورهای ساید Dc بهره ببرید. این مدل قفل اتوماتیک  قابل استفاده برای پارکینگ و منازل مسکونی می باشد. از طرفی اجزاء تشکیل دهنده قفل برقی به شکلی می باشد که از بیرون هیچ دسترسی ای به آن ندارند و از نظر امنیتی بسیار ایمن تر از جا قفلی و قفل های ساده می باشد. از همین رو میتوان اینگونه بیان کرد که قفل برقی کرکره برقی هم مثل دیگر محصولات شامل مدل های باکیفیت و یا بی کیفیت است.

قیمت قفل برقی کرکره اتوماتیک

برای شما این امکان وجود دارد تا برای اطلاع از هزینه دقیق قفل هوشمند کرکره برقی با کارشناسان ما در فروشگاه زینوبان تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان مجرب ما تمامی اطلاعات محصول را در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهند. قابل اشاره است که مجموعه زینوبان بهترین عرضه کننده تمامی خدمات کرکره برقی علی الخصوص فروش کرکره برقی، نصب کرکره هوشمند، ریموت کرکره هوشمند و تعمیر کرکره برقی می باشد. از گزینه هایی که بر هزینه قفل هوشمند درب ضد سرقت تاثیر میگذارد نوع کرکره برقی ضد سرقت انتخابی شما و همینطور ابعاد و مقدار رفت و آمد روزانه است.

قفل برقی کرکره اتوماتیک