فیلتر کن با
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
کشور سازنده
قدرت موتور
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

خرید اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

موتور استفاده شده در اپراتور درب‌های اتوماتیک شیشه ای تک لنگه و دو لنگه قدرت و کیفیت متغیری خواهد داشت به همین علت هزینه و جنس هر کدام از متعلقات اپراتور بر روی هزینه آن تاثیر به سزایی خواهد داشت. درب های برقی با توجه به درب های معمولی هزینه بیشتری دارد و در ضمن امنیت و مدل استفاده شده در این درب نیز بالاتر از درب معمولی می باشد.

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

درب شیشه ای اتوماتیک که یکی از مهم ترین اجزای آن اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای است، در حقیقت برای کنترل و نظارت و رفت و آمدهای افراد بکار می رود و همینطور از نظر ظاهری به زیبایی محل و مشخص کردن امنیت مکان هم کمک بسیاری می کند. اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای قطعه ای می باشد که ما توسط آن بتوانیم درب شیشه ای را بطور هوشمند باز و بسته نماییم بنابراین درب هایی که احتیاج به باز و بسته شدن خودکار دارند از اپراتور درب شیشه ای استفاده خواهند کرد. درب اتوماتیک شیشه ای میتواند یک لنگه و یا ۲ لنگه باشد و معمولا به صورت افقی باز و بسته می شود، پس از اندازه گیری محل قرار گرفتن شیشه ها باید طبق اندازه های استاندارد شروع به مشخص کردن اندازه و تعداد درب نمود، بعضی اوقات عرض درب کاهش می یابد و نمی توان بیشتر از ۲ لنگه مورد استفاده قرار داد.

اپراتور درب اتوماتیک شیشه‌ای یکی از محصولات پیشرفته و مدرن در زمینه سیستم‌های درب اتوماتیک است که به دلیل ظاهر زیبا و شیک و همچنین کارایی بالا، در مکان‌های مختلف مانند منازل، ویلاها، ادارات، بیمارستان‌ها و مراکز تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این درب‌ها علاوه بر زیبایی، کاربرد عملی و راحتی در استفاده را نیز به همراه دارند. از جمله مزایای استفاده از درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک می‌توان به افزایش بهداشت و کاهش انتقال بیماری، صرفه‌جویی در انرژی، و افزایش امنیت اشاره کرد.

درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک از اجزای مختلفی تشکیل شده‌اند که هر یک نقش مهمی در عملکرد کلی درب دارند. از جمله این قطعات می‌توان به موتور، که نیروی لازم برای باز و بسته شدن درب را تأمین می‌کند، و اپراتور، که عملکرد کلی درب را کنترل و تنظیم می‌نماید، اشاره کرد. اپراتورها می‌توانند به صورت اتوماتیک، نیمه باز یا تردد یک طرفه تنظیم شوند و دارای سنسورهای مختلف برای کنترل ورود و خروج و زمان بسته شدن درب هستند.

همچنین درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک در انواع مختلفی مانند تاشو و تلسکوپی موجود هستند که هر کدام برای شرایط خاصی مناسب هستند. درب‌های تاشو برای مکان‌هایی با فضای محدود مناسب هستند، در حالی که درب‌های تلسکوپی برای مکان‌هایی با محدوده ورودی بزرگتر استفاده می‌شوند.

در انتخاب اپراتور درب اتوماتیک شیشه‌ای، مواردی مانند کیفیت ساخت، قابلیت اطمینان، طراحی، قیمت و خدمات پس از فروش مهم هستند که بهتر است این موارد را مد نظر خود قرار دهید.

قیمت اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

قیمت اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک بستگی به برند و یا کیفیت اجزای استفاده شده در اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک دارد. درب‌ های ورودی یک ساختمان یکی از حائز اهمیت ترین بخش های آن مخصوصا از نظر حفاظتی و امنیتی می باشند. بطور معمول درب ها از هر نوعی که باشند در زیبایی شکل ساختمان بسیار تاثیر گذار می باشند. درب‌ های اتوماتیک شیشه ای هم از این موضوع جدا نیست و علاوه بر آسانی در عبور و مرور به بوجود آمدن حس مثبت در مشاهده کمک می کنند. این موضوع بستگی به طراحی زیبا، وزن پایین و به خصوص اپراتور آن می باشد زیرا در تمامی درب های شیشه ای به باز و بسته شدن آرام و کنترل درب به نحو بسیار هوشمند کمک می کند. اپراتور درب اتوماتیک باید با توجه به حجم عبور و مرور روزانه یک فضا گزینش شود. بطور یقین هر چقدر رفت آمد زیادتر باشد احتیاج به اپراتور قوی ‌تری نیز وجود خواهد داشت.

در زیر به معرفی مختصر اجزای اپراتور درب برقی شیشه ای می پردازیم:

- موتور

وظیفه ی حرکت درب بر عهده ی موتور درب اتومات است. بهترین مارک موتور برای درب های الکترونیکی دانکر است که در توان های متفاوتی در بازار موجود است. بیشتر موتورها چپ گرد و راستگرد می باشند و از یک موتور با ۲ سیم پیچ در آن استفاده می شود. موتور باعث حرکت تسمه خواهد شد و موجب چرخش تسمه می شود و به این وسیله لت های درب خودکار آغاز به حرکت خواهند کرد.

- کنترل باکس

کلیه پردازش ها و شخصی سازی ها همچون سرعت باز و بسته شدن درب و مشخص شدن حساسیت چشمی ها، به وسیله برد الکترونیکی صورت می گیرد، باکیفیت ترین سازنده این قطعه زیمنس آلمان است.

- چشمی

دستور باز و بسته شدن درب به وسیله چشمی درب برقی انجام می شود. چشمی ها با مشخص کردن حرکت به کنترل باکس دستور می دهند و کنترل باکس فرمان گشوده شدن درب را اجرا می کند.

- کلید کنترل یا کلید مشخص کردن وضعیت

بوسیله این کلید می توان اپراتور را در یکی از 5 حالت زیر قرار داد، بطور کامل باز، بطور کامل بسته، حالت زمستانی، رفت و آمد یکطرفه، حالت عادی

- چشمی لای درب

چشمی هایی که بر روی درب قرار گرفته می شوند، کسانی که در جلو یا پشت درب قرار می گیرند را تشخیص خواهند داد اما اگر فرد در میان لت ها قرار گرفته باشد، چشمی توانایی تشخیص نخواهد داشت و درب به فرد مورد نظر برخورد خواهد کرد برای پیشگیری از چنین برخوردهایی در ارتفاع 60 cm از زمین از یک جفت چشمی لای درب استفاده می نمایند به این ترتیب زمانیکه فردی بین دو لت قرار می گیرد ارتباط مادون قرمز این چشمی ها قطع خواهد شد و درب بسته نخواهد شد، این چشمی ها بر روی لت ثابت نصب می گردد.

- ریموت

برای کنترل درب از راه دور استفاده خواهد شد، همینطور برای تنظیم درب در حالت های پنج گانه هم از ریموت استفاده می شود.

- منبع تغذیه

منبع تغذیه برق ۲۲۰ ولت را به ۲۴ الی ۹۰ ولت تبدیل خواهد کرد، همینطور این قطعه از گذشتن نوسانات برق پیشگیری خواهد کرد.

اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک قیمت، اپراتور درب برقی شیشه ای