فیلتر کن با
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
کشور سازنده
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

قفل برقی حیاطی و پارکینگی

قفل برقی حیاطی و پارکینگ

قفل الکترونیکی درب حیاط که دارای فروش بالا و عملکردی عالی میباشد ازمحصولاتی است که در فروشگاه زینوبان موجود است. از مطرح ترین نمونه های قفل درب می توان به قفل لاک پشتی یا قفل کله گاوی با بدنه ای دارای انحنا و مستحکم اشاره نمود. این قفل را می توان برای درب ورودی نفرو یا درب پارکینگ استفاده کرد. به راحتی با استفاده از یک دکمه بر روی آیفون تصویری یا ریموت گشوده می شود. ایمنی زیاد و مستحکم در مقابله با ضربه و فشار از خصوصیات قابل توجه این قفل برقی ایرانی الکتروپیک محسوب میشود. هزینه قفل برقی درب حیاط میتواند با در نظر گرفتن شرکت سازنده آن قابل تغییر باشد. برروی کارتن قفل برقی نفرو یوتاب توضیحات تکمیلی و گارانتی این محصول درج شده و با تهیه قفل لاکپشتی یوتاب قادر خواهید بود تا از گارانتی شرکتی الکتروپیک در اقصی نقاط کشور از آن بهره ببرید.

انواع قفل اتوماتیک حیاطی و پارکینگی

قفل برقی لاک پشتی (کله گاوی)

شناخته شده ترین قفل برقی درب حیاط با نام قفل کله گاوی یا قفل لاک پشتی عرضه می شود. از معروف ترین سازندگان قفل حیاطی پارکینگی می توان به قفل برقی یوتاب، قفل برقی کاویان، قفل برقی سیماران، قفل برقی ویروکلونی و قفل برقی سیزای ایتالیا اشاره نمود. از بهترین نمونه ها قفل برقی بدون دکمه سیزا می باشد که گشودن درب را به وسیله کلید و یا با درب باز کن های برقی داخل ساختمان ممکن می سازد. 

قفل برقی ریموتی

حتما به طور مکرر نام قفل ریموتی را شنیده اید که جهت گشودن درب از راه دور کاربرد دارد و با زدن دکمه ای بر روی قفل ریموتی درب واحد گشوده می شود. میتوانید از تمامی برند های قفل برقی فقط با استفاده از ریموت کنترل بهره ببرید. باید به این نکته اشاره کنیم که در تمامی محصولات خارجی قفل برقی سیزای ایتالیا و در بین داخلی ها قفل برقی یوتاب و قفل برقی کاویان، متمایز ترین قفل های برقی درب حیاط محسوب می شوند.

قیمت قفل هوشمند حیاطی و پارکینگی

برای سفارش و خرید انواع قفل های درب حیاط برقی از قبیل قفل برقی بدون ضامن کاویان در مجموعه زینوبان، به صورت آنلاین فرم خرید را پر نمایید. بعد از ثبت سفارش محصول، مجموعه زینوبان کالای شما را با بسته بندی محکم، در سریع ترین زمان ارسال خواهد نمود. 

قفل هوشمند پارکینگ، قفل برقی حیاطی و پارکینگی