فیلتر کن با
شاخه‌ها
قیمت
تومان تومان
برند
بیشتر... کمتر...
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
جنس
کشور سازنده
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

متعلقات جک درب پارکینگ

keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left

متعلقات جک درب پارکینگی

جک درب پارکینگ برای کارکرد اتوماتیک درب‌های پارکینگ طراحی و ساخته شده است. به طوری که کارکرد درب‌های اتوماتیک پارکینگ به جک ها وابسته است. جک درب پارکینگ که با اقسام جک برقی و جک ریموتی هم شناخته شناخته شده است. به طور یک‌ طرفه برای درب‌های یک لنگه و به طور دو طرفه برای درب‌های دولنگه قابل اتصال است. قطعات جک پارکینگ غالبا در کنار آن‌ پکیج‌های فروش این جموعه موجود هستند. با توجه به شرکت سازنده و یا فروشنده و همچنین مدل جک درب پارکینگ، بسته های فروش جک درب پارکینگی می‌توانند شامل قطعات جانبی گوناگونی باشند. این محصول غالبا شامل قطعات اصلی و فرعی کاملی هستند که در هنگام اتصال جک درب به وسیله نصاب ماهر به کار گرفته میشوند. مجموعه اصلی جک درب پارکینگ بستگی به برند و نوع آن بستگی دارد. به عنوان مثال جک پارکینگ دولنگه در جعبه خود شامل یک جفت بازویی ،برد جک ،فلاشر درب ،چشمی  درب،ریموت جک ،ابزار نصب ، رسیور و ممکن است کلید سوئیچ باشد. در زمان نصب هر کدام بر جای خود تعبیه شده و به کار برده میشود.

اجزا مختلف جک درب پارکینگ

قطعات مختلفی در کیت جک اتوماتیک وجود دارد و برای اتصال جک پارکینگی گزینه هایی مهم و لازم هستند. البته از اجزای اشاره شده در متن بالا بعضی از قطعات مهم نیست و نبود آن ها مشکل ساز نمی باشد اما برای بهر شدن کارایی جک مورد استفاده شما کمک به سزایی دارد. همینطور برخی از این اجزاِء در کنار پکیج جک موجود باشند و با نبود آن ها کارایی جک بدچار مشکل میشود که از همین رو قادر خواهید بود ملزومات اضافی جک برقی را به شکل جداگانه تهیه و متصل کنید. قطعات اضافی جک مانند اجزا هیدرولیکی و ملزومات مکانیکی هستند. قطعات مهمی که برای اتصال جک پارکینگی لازم است شامل موارد زیر میشود:

  • ریموت کنترل
  • چشمی درب یا فتوسل
  • مرکز فرمان جک درب پارکینگ
  • فلاشر یا لامپ هشدار دهنده یا لامپ آلارم
  • تمامی اجزا و قطعات فلزی که برای نصب در محصول موجود میباشند.
  • بازوی جک برای درب یک لنگه و یک جفت بازوی جک برای درب دو لنگه، که بر روی درب قابل اتصال میباشند.

نکاتی که در بالا به آن اشاره کردیم از اجزاء مهم تشکیل دهنده جک درب پارکینگی میباشد و هنگامی که در نصب از آنها بهره برده باشید میتوان گفت درب شما یک درب اتوماتیک است.

متعلقات جک درب پارکینگ