فیلتر کن با
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
کشور سازنده
گارانتی
فیلتر محصولات

قفل برقی تسا

قفل برقی تسا

قفل‌های قدیمی در گذشته بسیار رایج بودند. اما درب هایی که قفل معمولی داشتند بعد از مدتی دچار آسیب می‌شدند یا زنجیرشان میفتاد. شاید می‌توانستیم زنجیر را با دست درست کنیم ولی بعد از هربار شل شدن زنجیر، باز کردن قفل با آیفون دردسرسازمی‌شد. انسان همواره در پی سهولت و از مشکلات اینچنینی گریزان است. بنابراین با پیشرفت تکنولوژی انسان سهولت طلب، کار خود را از طریق کالاهای نو و جدید راه میندازد. این روز‌ها قفل‌های قدیمی جای خود را به قفل‌های برقی جدید داده‌اند تا علاوه بر اینکه امنیت مکان را بالا ببرد موجب راحتی در باز و بسته شدن درب نیز شوند. این قفل‌ها برای باز شدن نیازی به دستگیره یا اهرم به شکل قدیمی خود ندارند، برای انواع سیستم‌های امنیتی قابل استفاده‌اند و امکان کنترل از راه دور را نیز دارند.

قفل برقی حیاطی تسا

قفل برقی حیاطی تسا از متنوع‌ترین کالاهای این شرکت است و یکی از انواع برندهای قفل برقی می باشد که در دو مدل کلید کامپیوتری و کلید ساده برای متصل شدن روی درب‌های نرمال و همچنین بیرون بازشو فراهم شده است. زبانه شب‌بند این قفل دو زبانه دارد و در 2 گام حرکت می‌کند و این تفاوتش، با دیگر قفل‌های برقی است و موجب بالا بردن امنیت ساختمان می‌شود. قفل برقی حیاطی تسا کیفیتی مثال زدنی دارد، چرا که روکش آن آبکاری شده و دارای رنگ ویژه و مخصوص و ضد زنگ می‌باشد. بدنه این قفل مثل تمام قفل‌ها در جهان از استاندارد ابعادی درستی برخوردار است. در انواع جدید قفل TSA آپشن‌های کلید دیجیتال و تگ فراهم شده‌اند. قفل برقی بیرون باز شو TSA امکان تعریف کردن چهارصد تگ یا کارت را بر دستگاه خود داراست. شاسی یا همان دکمه کوچک قرمز قفل باعث می‌شود قفل از داخل نیز امکان راحت باز شدن را داشته باشد، البته می‌توان فعالیت این شاسی قرمز را در هر زمانی متوقف کرد. در بسته تجهیزات همراه قفل حیاطی برقی به جز سه کلید ساده، نگهدارنده و کاوری سیاه رنگ نیز موجود است.

 قیمت قفل برقی حیاطی تسا

طبیعی است که قیمت قفل‌های برقی که امروزی‌تر، کاربردی تر و امن‌تر از قفل‌های قدیمی می‌باشند و کار انسان را هم ساده تر می‌کنند، از قفل‌های قدیمی بالاتر باشد ولی نتیجه خریداری این نوع قفل اطمینان از امنیت فضا است و با وجودشان  انسان به خصوص در مناطق مسکونی، سرش را راحت‌تر روی تخت می‌گذارد!

شرکت تسا

شرکت تکصا که بین مردم با نام تسا نیز شناخته می‌شود، از سال 1384 فعالیتش را آغاز کرد. این شرکت در زمینه ساخت انواع قفل‌های عادی و الکترونیکی، مشغول فعالیت است. تیم خبره کمپانی تسا تمایل زیادی به نوآوری و تولید قفل‌های برقی جدید و متفاوت دارد. شرکت تسا یکی از مهمترین تولیدکنندگان انواع قفل بوده و همواره با تولید کالاهای نو، درصدد جلب رضایت مشتریان می باشد.

قفل برقی تسا، قفل اتوماتیک تکسا