فیلتر کن با
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
کشور سازنده
قدرت موتور
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

جک پروتکو

خرید جک درب پروتکو

جک های درب پارکینگ پروتکو دارای انواع مختلفی می باشد که درواقع با انتخاب هر کدام از این کالاها هزینه آن فرق خواهد کرد. واضح است که هزینه جک درب پروتکو لیدر 5 با توجه به عملکرد آن با هزینه جک درب پارکینگ پروتکو لیدر 4 فرق دارد. یکی دیگر از مزیت های جک پروتکو خدمات پس از فروش آن می باشد که دارای پشتیبانی حرفه ای می باشد.

حداکثر عرض هر لنگه برای جک های پروتکو

حداکثر عرض هر لنگه برای جک های پروتکو

بیشترین مقدار عرض درب برای هر لنگه 3.5 متر می باشد که به این منظور می توان جک پروتکو لیدر 5 را پیشنهاد داد. همچنین اگر عرض درب مد نظر شما در هر لنگه 3 متر باشد می توانید از جک پروتکو مدل لیدر 4 و همینطور جک پروتکو مدل Ace استفاده کنید. مدلهای مختلف این برند جزو پر فروشترین ها در ایران میباشد که به دلیل سادگی نصب و کارایی مناسب محبوبیت فراوانی نیز دارد.

جک درب پارکینگ پروتکو Proteco

یکی از مناسب ترین و مفیدترین محصولات موجود در بازار جک پارکینگی پروتکو می باشد. پروتکو (Proteco) یک شرکت ایتالیایی و با سابقه درخشان در حوزه تولید جک های الکترونیکی است. طبقه بندی ساخت جک پروتکو در این شرکت به ترتیب براساس کیفیت، خدمات و قیمت مناسب آن می باشد که در جهت رضایت مندی خریدار این پروسه تحت نظر متخصصین این شرکت صورت می گیرد. نقطه قوت جک پروتکو ترکیب هوشمندانه ی گزینش درست مواد اولیه خام با بکارگیری تبحر در کنار تکنیک های ساده و خلاقانه می باشد. جک درب پارکینگ قابل مطابقت با تکنولوژی روز دنیا و توسط تولیدات خود تبدیل به ملاک و معیار خوبی جهت سنجیدن کیفیت انواع ورودی های اتوماتیک شده است.

تنوع محصولات جک درب پارکینگ پروتکو

پروتکو طیف گسترده ای از محصولات اتوماتیک را جهت استفاده شهری و صنعتی ارائه می دهد، محصولاتی همچون انواع موتور ها، سیستم های کنترل الکترونیک و دسترسی های مطمئن که با در نظر داشتن احتیاج های کاربران طراحی و ساخته شده است. نوآوری و دقت به جزییات، ۲ پایه اساسی شرکت جهت رشد و تغییر مرز های تولید می باشد. همچنین پروتکو محصولات خود را به بیشتر از ۶۰ کشور دنیا می فرستد و نام خود را تحت عنوان پرچم دار عرصه تولید انواع درب اتوماتیک پارکینگی معرفی نموده است. لازم به ذکر است که ورود درب اتوماتیک پروتکو به بازار ایران با همکاری با شرکت سیماران شروع شد، که این موضوع می تواند برای ساخت یک جک درب پارکینگ ایرانی قدمی تاثیرگذار به حساب آید زیرا شرکت پروتکو در این حوزه دارای تجربه های عالی است. 

قیمت جک درب پارکینگ پروتکو

قیمت جک درب پارکینگ پروتکو با توجه به عملکردی که ارائه می دهد بسیار مناسب است و متناسب با هزینه میتوانید جک اتوماتیک پارکینگی پرتکو مناسب را خریداری کنید. این جک یکی از مناسب ترین جک‌های پارکینگی موجود در ایران می باشد. محصولات پروتکو ایتالیا بوسیله شرکت سیماران وارد ایران شده و گارانتی می شود. بر روی کلیه اجزای سیستم جک همینطور مدار فرمان هولوگرام و شماره سریال هک شده که با شماره ی کارت گارانتی تطبیق داده شده است. کلیه محصولات این برند با تقریبا ۳۰ ماه گارانتی ارائه می شود که زمان زیادی برای جک برقی درب پارکینگ است. این ضمانت هر خرابی در جک و مدار فرمان باشد را اصلاح می کند. اما باید دقت کنید که ریموت ها و فتوسل شامل گارانتی نمی شود. در تولیدات تازه این جک پارکینگی ایتالیایی شاهد تغییرهای زیادی هستیم که به عملکرد و بهبود این درب خودکار کمک زیادی کرده است، از موارد تغییرات در آن را میتوان در ریموت جک، فلشر جک و چشمی جک مشاهده کرد.

انواع جک پارکینگی پروتکو

جک پروتکو در نوع های مختلفی متناسب با میزان وزن درب و همینطور توان آن برای باز و بسته نگه داشتن درب در بازار ساخته و ارائه می دهد. پر فروش ترین انواع جک درب پارکینگی پروتکو عبارت اند از:

  • جک پروتکو لیدر 5
  • جک پروتکو لیدر 4
  • جک پروتکو کیت
  • جک پروتکو ace
  • جک ریلی پروتکو

تعداد زیادی از برند ها و شرکت های سازنده جک درب پارکینگ نیز همیشه در بازار شروع به تولید و عرضه جک پروتکو ایرانی می کنند، اما بهتر است این نوع جک را از یک فروشگاه شناخته شده و نمایندگی مخصوص این برند خریداری کنید، زیرا در صورت اتفاق هر گونه اشتباه و یا خرابی در مورد عملکرد این جک، خطرات جانی و مالی بسیاری را بوجود خواهد آورد. برای تهیه هر یک از این جک های پارکینگ پروتکو میتوانید با یکی از شماره تلفن های ما در فروشگاه زینوبان تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه شما را در زمینه جک پارکینگی پروتکو راهنمایی کنند.

مشخصات جک پارکینگی پروتکو

جک پارکینگی پروتکو، با توجه به مدل آن می‌تواند هر لنگه درب ۳۵۰ الی ۵۰۰ kg و همینطور درب‌های تک لنگه را تا حداکثر ۳۰۰ kg با ارتفاع ۳ الی ۴ متر جابه جا کند. جک پارکینگی پروتکو شامل دو عدد بازو جک، دو عدد ریموت، یک عدد فلاشر، برد و مدار فرمان، یک جفت چشمی و یراق نصب می باشد. سری تازه جک پارکینگی پروتکو با تغییراتی در ریموت، فلاشر و چشمی جک همراه است که بهبود عالی کارکرد آن در کیفیت و بیشتر شدن برد ریموت را ایجاد کرده است.

مکانیزم استفاده شده در جک پارکینگی پروتکو

جک پارکینگی PROTOCO دارای ۲ مکانیزم الکتورمکانیک و هیدرولیک می باشد که بعد از نصب بر روی درب های لولایی و کشویی، شما خواهید توانست با فشار دادن ریموت از راه دور، آن را باز یا بسته نمایید. شما می توانید در کنار خرید جک پارکینگ پروتکو، لوازم جانبی همچون جک بازویی یا ریلی مناسب هم خریداری کنید. هر کدام از مکانیزم هایی که وجود دارد، دارای کارکرد متنوعی می باشد که شما می توانید با خرید آن از مزایای بخصوص هر کدام استفاده نمایید.

مزایای جک درب پارکینگ پروتکو

جک پارکینگی پروتکو، به صورت پی در پی نیرویی که احتیاج دارد را خوانده و آن را با شرایط خارجی منطبق می کند و در آخر بیشترین سطح ایمنی را در مقابل گیر کردن ارائه خواهد داد. این تطابق همیشگی مقادیر درب به این معنی می باشد که جک آموزش می بیند خود را به صورت مناسبی با درب مورد نظر تنظیم کند. چراغ های چشمک زن به صورت اتوماتیک، هنگام باز شدن در (یا بوسیله سنسورهای حرکتی) روشن شده و بعد از یک تاخیر از قبل مشخص شده به صورت خودکار خاموش می شوند.

جک پارکینگی پروتکو،جک درب پارکینگ پروتکو