فیلتر کن با
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
جنس
کشور سازنده
اندازه
قدرت موتور
نوع سیم پیچ
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

جک بتا

خرید جک درب پارکینگ بتا

از بهترین فاکتورهای جک درب پارکینگ بتا دارا بودن از برد اختصاصی با فناوری زیاد است تا تنظیم مدل های متنوع میسر شود. امکانات آپدیت شده و جنس خوب ساخت موجب شده تا مشتریان با از این کالا استقبال خوبی به عمل آورند. کالاهای بتا دانش محور و دارای کاربردهای مختص به خود می باشند. امروزه Betta که به بیستمین فعالیت تخصصی خود نزدیک می شود سعی می کند تا روز به روز کالاهایی با کیفیت زیاد و به روز عرضه دهد تا راحتی و آسایش روزمره آسودگی خیال مشریان را فراهم سازد.

حداکثر عرض هر لنگه برای جک های بتا

حداکثر عرض هر لنگه برای جک های بتا

بیشترین مقدار عرض درب جک های بتا در هر لنگه 4 متر می باشد که به این منظور شما می توانید جک پارکینگی تیتان Titan600 را تهیه نمایید. کمترین مقدار عرض جک های بتا در هر لنگه نیز کمتر از 2 متر می باشد که میتوان به درب اتوماتیک بتا F600 اشاره کرد.

جک درب پارکینگ بتا

جک بتا نمونه ای از تولیدات برند بتا می باشد. این کمپانی با گذشته تولیدی خیلی عالی در رسته ساخت جک و ملزومات توانسته با عرضه بهترین انواع جک، ما را در زندگی روزمره به آسودگی خاطر برساند. همانگونه که واضح است برند بتا دارای محصولات متنوعی از انواع کالاها و سیستم های حفاظتی است و همینطور قادر بوده تا اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب کند. جک پارکینگ بتا یکی از جک درب پارکینگ بازویی برند بتا است که شامل سیم کشی کاملا از جنس مس بوده و چرخ دنده های آن از بهترین متریال برنجی ساخته شده است که با کارکرد بالا و عمر زیاد این جک را ضمانت می کند. جریان برق ورودی بسیاری از این جک ها 220 ولت می باشد و در کنار مرکز کنترل برد سالید یا BT1 فعالیت می نماید که جهت استفاده درب پارکینگی دو لنگه یا تک لنگه نهایت عرض 3 متر کاربرد دارد. جک بتا فاب BETTA FAB 400  برای درب هایی به طول هر لنگه 2.5 متر و وزن 350 کیلوگرم قابل استفاده است. قابل اشاره است به دلیل داشتن موتوری بسیار قدرتمند، درب پارکینگ کاملا بی صدا کار میکند. یکی دیگر از بارزترین خصوصیات این محصول شامل شدن برد اختصاصی با تکنولوژی زیاد می باشد تا امکان برنامه ریزی حالت های مختلف را فراهم آورد.

قیمت جک پارکینگ بتا

از بهترین و راحت ترین روش ها برای دسترسی به تمامی مدل ها از نمونه های جک درب پارکینگ بتا خرید اینترنتی از مجموعه زینوبان می باشد. ارسال سریع کالا و یا کارشناسان نصب در اولویت های ارائه شده ما به خریداران محترم است و کاملا انتخابی است.

دسته‌بندی جک درب پارکینگ برند بتا

برخی از بهترین و مطرح ترین مدل‌های جک پارکینگی بتا عبارت است از:

جک پارکینگی بتا مدل F: این نمونه خود دارای انواع ۵۰۰، ۵۵۰M، ۶۰۰، و… است که هر نمونه خصوصیات و عملکردهای بخصوص خود را شامل میشود.

جک پارکینگی بتا مدل FAB: جک فاب خود دارای نمونه های ۴۰۰، ۶۰۰، و… است که هر مدل برای دربی با وزن خاص به خود مناسب است.

جک پارکینگی بتا مدل TITAN: یکی از نمونه های جک‌ بازویی است که دارای محبوبیت زیاد در بین مشتریان بوده و در نمونه های ۴۰۰، ۶۰۰، و… موجود می باشند.

جک پارکینگی بتا مدل BSI: این محصول برای درب‌های دو لنگه متناسب بوده و نمونه ای از پرفروش‌ترین کالاهای برند بتا می باشد.

جک درب پارکینگ بتا