فیلتر کن با
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
کشور سازنده
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

جک بارزانته

حداکثر عرض هر لنگه برای جک های بارزانته

حداکثر عرض هر لنگه برای جک های بارزانته

حداکثر عرض هر لنگه درب در جک های بارزانته 4 متر می باشد. شما می توانید برای این منظور جک درب پارکینگ بارزانته ۶۰۰ را خریداری نمایید. کمترین مقدار عرض برای هر لنگه درب نیز 2 متر است که شما می توانید جک درب پارکینگ بارزانته مدل 400 را بخرید.

جک درب پارکینگ بارزانته

جک درب پارکینگ بارزانته ۶۰۰ برای اجزای مکانیکی و همچنین برای قطعات الکترونیکی، از بهترین متریال بهره برده است. این نمونه از جک برقی بارزانته شامل توان بالاتری نسبت به مدل ۴۰۰ است و برای درب هایی با حداکثر ورزن هر لنگه حدود 400 کیلوگرم و در مجموع 800 کیلوگرم و به طول هر لنگه 4 متر قابل استفاده می باشد. بهره بردن از متریال عالی و عملکردی با صدای پایین و راحت از خصوصیات بارز تولیدات بارزانته است و این نکات دلیلی شده تا مارک بارزانته در میان فروشندگان و خریداران از محبوبیت ویژه ای برخوردار شود. این نمونه جک بارزانته با کلیه شرایط محیطی هماهنگ است و استاندارد امنیتی IP44 در جنس بدنه آن استفاده شده که موجب استحکام در مقابل ورود آب و گرد و خاک می باشد.

به این معنی که تمامی بخش هایی که ممکن است به آن آب یا گرد و غبار نفوذ کند کاملا عایق گردیده تا برای قرارگیری در تمامی شرایط آب و هوایی یک محصول کاملا مناسب باشد. عملکرد این جک در داخل آب قابل قبول نمی باشد ولی در مقابل گرد و غبار یا رطوبت مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد. این جک درب پارکینگ بارزانته دارای ویژگی هایی همچون: دوعدد جک برقی الکترومکانیکی در پک، دارای مدار کنترل، دارای یک عدد فلاشر متفاوت، دارای دو عدد ریموت کنترل از نوع لرن کد، حداکثر نیروی کششی 900 نیوتن، دارای دو چشمی فتوسل، نهایت طول درب برای هر لنگه 4 متر، زاویه گشودن درب 90 تا 110 درجه می باشد و نهایت وزن درب برای هر لنگه 400 کیلوگرم می باشد.

گارانتی جک درب پارکینگ بارزانته

شرکت بارزانته دارای کیفیت قابل توجه، هزینه مقرون به صرفه، ضمانت و خدمات پس از فروش محصول می باشد که تمامی این صفات به صورت کامل در این محصول گرداوری شده است. باید به این نکته توجه نمود که تهیه وسیله برقی بدون ضمانت کاری بسیار اشتباه و پر هزینه می باشد، جک بازویی بارزانته 600 با 24 ماه ضمانت عرضه می گردد که در صورت مشکل یا هر گونه خرابی، قادر هستید تا از خدمات آن استفاده نمایید. شما خریداران عزیز می توایند برای اطلاع بیشتر در مورد هزینه بروز و یا محصولات دیگر با شماره های موجود در سایت زینوبان تماس حاصل فرمایید.

جک بارزانته