فیلتر کن با
شاخه‌ها
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
جنس
کشور سازنده
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

ریموت

keyboard_arrow_right keyboard_arrow_left

ریموت

ریموت یکی از اجزای مهم و کاربردی درب های اتوماتیک و بسیاری از سیستم های حفاظتی و نظارتی محسوب می شود که در سال های اخیر در طرح ها و انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه شده است. ریموت ها وسیله هایی کوچک هستند که برای کنترل از راه دور وسیله ای دیگر مانند درب های اتوماتیک استفاده می‌شوند. وظیفه ریموت ها این است که سیگنال هایی را به رسیور که از قطعات مهم دیگر است بفرستد تا رسیور آن را شناسایی، دریافت و به موتور آن وسیله انتقال دهد. این سیگنال ها باید به صورتی باشد که رسیور توانایی شناسایی آن ها را داشته باشد. ریموت ها هم به صورت تک قابل خریداری هستند هم داخل پک دیگر قطعات یک دستگاه وجود دارد که با همان برند عرضه می‌شود. 

انواع ریموت

ریموت ها دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام کاربرد بخصوصی دارند. برای درب های اتوماتیک و انواع سیستم های حفاظتی و نظارتی باید از ریموت مخصوص آن استفاده کرد زیرا هر ریموتی بر روی هر دستگاهی ست نمی شود. در ادامه از انواع ریموت ها نام می بریم.

  • ریموت فابریک
  • ریموت لرنینگ
  • ریموت بلوتوثی
  • ریموت دزدگیر
  • ریموت درب پارکینگ
  • ریموت کرکره برقی

از نظر فرکانس نیز ریموت ها دارای انواع مختلفی هستند که 2 مدل آن 433 مگا هرتز و 315 مگا هرتز است. ریموت لرنینگ و بلوتوثی در دسته انواع ریموت بر اساس کددهی هستند که بالاتر نام بردیم.

قیمت ریموت

قیمت ریموت ها بستگی به برند، نوع و کاربرد آن ها دارد و متغیر است. ریموت ها برای درب های اتوماتیک مانند کرکره برقی ها بسیار ضروری و انتخاب درست آن ها بسیار مهم است. قیمت انواع ریموت ها داخل سایت موجود و قابل مشاهده است. برای انتخاب صحیح ریموت مورد نظر خود و خرید بعتر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان زینوبان در ارتباط باشید.

قیمت ریموت، ریموت