فیلتر کن با
قیمت
تومان تومان
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
نوع تیغه
مقاومت تیغه
جنس
کشور سازنده
اندازه
وزن تیغه
فیلتر محصولات

تیغه کرکره برقی آلومینیومی

سفارش کرکره برقی

فرم ارسال پیش فاکتور کرکره برقی

برای سفارش کرکره برقی، کافیست فرم ساده زیر را تکمیل کنید تا متخصصین زینوبان در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند.

تیغه کرکره برقی آلومینیوم

یکی از اجزای بسیار مهم کرکره برقی تیغه است. تیغه کرکره برقی در انواع متنوع و با جنس‌های مختلفی تولید می‌شود و هر یک کاربرد خاصی دارند. یکی از انواع تیغه‌های کرکره برقی، تیغه کرکره برقی آلومینیومی است. تیغه‌ کرکره آلومینیومی از پرکاربردترین و پرفروش‌ترین نوع تیغه کرکره برقی به حساب می‌آید که برای اکثر کرکره‌های مغازه‌ها، پارکینگ‌ها و اماکن مختلف قابل استفاده است. برای جابجایی این نوع تیغه از هر دو نوع موتور ساید و توبلار می‌توان استفاده کرد. در ادامه به بررسی انواع تیغه آلومینیومی می‌پردازیم.

انواع تیغه کرکره برقی آلومینیوم

تیغه کرکره برقی آلومینیومی از نظر وزن به دو دسته زیر تقسیم می‌شود:

  • سنگین وزن
  • سبک وزن
  • غضروف دار
  • فوم دار

تیغه‌های آلومینیومی یا سبک وزن هستند یا سنگین وزن. این امر به ضخامت آن‌ها بستگی دارد. همچنین برای جابجایی تیغه‌های سنگین وزن آلومینیومی معمولا از موتور ساید که قدرت بالاتری دارد استفاده می‌شود اما برخی موتورهای توبلار با توان بالاتر نیز برای این نوع تیغه می‌توانند مناسب باشند.

تیغه آلومینیومی از نظر اندازه نیز دارای دو دسته است:

  • تیغه آلومینیومی 8 سانتی
  • تیغه آلومینیومی 10 سانتی 

نکته بسیار مهمی که در مورد تیغه‌های آلومینیومی وجود دارد تعداد پل‌های موجود بین دو جداره‌ی تیغه‌هاست. پل‌ها شیارهایی از جنس همان آلومینیوم هستند که بین دو تیغه قرار گرفته و مقاومت تیغه را افزایش می‌دهند و از خم شدن آن جلوگیری می‌کنند. هر چه تعداد پل‌ها بیشتر باشد مقاومت تیغه بالاتر می‌رود.

قیمت تیغه کرکره برقی آلومینیوم

قیمت تیغه کرکره برقی آلومینیوم با توجه به انواع آن که بالاتر ذکر کردیم، متغیر است. همچنین این تیغه‌ها ممکن است با رنگ و طرح متفاوت سفارش داده شوند درنتیجه این امر بر روی قیمت تیغه‌ها تاثیر می‌گذارد. به طور کلی هر چه دهنه درب مورد نظر بزرگتر باشد برای آن درب تیغه‌های بیشتری نیاز است در نتیجه قیمت نیز بالا می‌رود. برای جابجایی تیغه آلومینیومی از هر دو نوع موتور ساید و توبلار می‌توان استفاده کرد. قیمت این موتورها نیز متغیر بوده و بستگی به قدرت آن‌ها دارد. برای سفارش تیغه مناسب درب مورد نظر خود می‌توانید از طریق سایت اقدام کرده و با شماره‌های موجود در سایت جهت مشاوره قبل از خرید تماس حاصل فرمایید.

تیغه آلومینیوم کرکره برقی، تیغه کرکره برقی آلومینیومی