فیلتر کن با
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
نوع موتور
کشور سازنده
قدرت موتور
نوع سیم پیچ
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

موتور کرکره برقی توبولار

خرید موتور کرکره برقی توبلار

موتور کرکره برقی توبلار با قدرت های متفاوت و برندهای متنوعی تولید و به بازار عرضه می شود. قیمت این موتور بستگی به میزان قدرت و برند سازنده آن دارد و متغیر است. نوع سیم پیچ نیز بر روی قیمت موتور تاثیرگذار است. برای سفارش و خرید موتور کرکره برقی توبلار مناسب ابعاد درب خود می توانید از طریق شماره زیر با کارشناسان زینوبان در تماس بوده و مشاوره رایگان دریافت کنید.

سفارش کرکره برقی

فرم ارسال پیش فاکتور کرکره برقی

برای سفارش کرکره برقی، کافیست فرم ساده زیر را تکمیل کنید تا متخصصین زینوبان در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند.

موتور کرکره برقی توبلار

موتورکرکره برقی توبلار یکی از انواع موتورهای مورد نیاز برای به حرکت درآمدن کرکره برقی است. این موتورها به نسبت موتور ساید که نوع دیگری از موتورهای کرکره برقی هستند، دارای قدرت کمتری بوده و می‌توان گفت مناسب کرکره‌هایی با وزن کم هستند، زیرا توان جابجایی کرکره‌هایی با وزن بالا را ندارند. همچنین موتور توبلار کرکره برقی برای درب‌هایی استفاده می‌شود که تردد کمتری دارند.

موتور کرکره برقی توبولار

یکی از ویژگی‌های مثبت این موتورها، اندازه آن‌هاست. موتور کرکره برقی توبولار کوچک بوده و داخل کرکره برقی نصب می‌شوند، به همین دلیل فضای کمتری را اشغال کرده و می‌تواند باعث زیباتر شدن ظاهر کرکره نیز شود. در کنار ویژگی‌های مثبتی که موتور کرکره برقی توبلار دارد، معایبی نیز دارد که دانستن آن‌ها لازم است.

قیمت موتور توبلار کرکره برقی

به عنوان مثال این موتور کرکره برقی هنگام خراب شدن و آسیب دیدن، می‌تواند مشکلاتی به وجود آورند. زمانی که موتور توبلار کرکره برقی آسیب ببیند، باید کل کرکره برقی را پایین کشید تا به موتور دسترسی پیدا کرده و آن را تعمیر کرد. همچنین زمانی که گیربکس موتور توبلار آسیب ببیند، نمی‌توان از سقوط آن جلوگیری کرد. قابل ذکر است که در این نوع موتورها نمی‌توان از سیستم برق اضطراری استفاده کرد زیرا قابلیت اتصال به UPS را ندارند و برای بالا و پایین بردن کرکره در هنگام قطع برق باید از سیستم خلاص کن دستی استفاده کرد. با وجود معایبی که این نوع موتور دارد اما قیمت پایین تری نسبت به موتورهای ساید داشته و برای مکان‌های کوچکی که فضای زیادی ندارند بسیار مناسب است.

خرید موتور توبولار کرکره برقی

برای انتخاب موتور توبلار و استفاده از آن بر روی کرکره خود می‌توانید مواردی مانند قدرت مورد نیاز برای جابجایی کرکره، وزن و ابعاد آن را مورد بررسی قرار داره، سپس موتور مناسب را انتخاب و خریداری کنید. برندهای زیادی وجود دارد که موتور کرکره برقی توبلار را با کیفیت و قیمتی مناسب تولید می‌کنند . قیمت موتور توبلار در هر برند متفاوت بوده و با توجه به قیمت و کیفیت و تجهیزاتی که دارند متغیر است.

موتور توبلار کرکره برقی، قیمت موتور کرکره برقی توبلار