فیلتر کن با
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
جنس
کشور سازنده
قدرت موتور
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

جک یال

خرید جک یال

جک یال هم یکی دیگر از جک های ایرانی می باشد و نسبت به نمونه های ایرانی و خارجی جک مقرون به صرفه ای می باشد. البته باید بدانید که جک درب پارکینگ ایرانی درواقع کیفیتی را ارائه می دهد که با جک های تولید ایتالیا رقابت می کند و با عرضه کیفیتی بالا با داشتن قیمتی مناسب رضایت خریداران آن را به سمت خود جلب کرده است.

جک پارکینگی یال

جک یال یکی از محصولات ایرانی می باشد که در کشورمان تولید و وارد بازار شده است. این جک درب پارکینگ در دسته جک های درب اتوماتیک محبوب قرار دارد.

صادقانه باید گفت که جک پارکینگی یال دارای کیفیت ساخت خوبی است و بخاطر همین موضوع گارانتی 3 ساله برای آن در نظر گرفته شده و بخاط همین میتوان این جک یال را با خیال آسوده خریداری کرد چرا که با خرید آن حتما صاحب یک جک پارکینگ ایرانی با کیفیت خواهید شد.

حالا بهتر است درباره کاربرد های جک درب پارکینگ یال با هم صحبت کنیم. پس مطلب زیر را حتما مطالعه کنید تا بدانید که ویژگی های کلی این جک چیست و در مورد قیمت جک یال بیشتر آشنا شوید:

جک یال

قیمت جک یال

قیمت جک یال با توجه به اینکه در کشور ایران تولید شده و ساخت داخلی است، پس قیمت مناسب تر و پایین تری نسبت به رقبای خارجی خود دارد. البته یا توجه به قیمت مناسب این جک درب پارکینگ، کیفیت و کارایی خوبی حتی در حد رقبای خارجی خود دارد.

یکی از مهمترین ویژگی های جک برقی یال این است که با چسباندن تگ برچسبی ظریف به شیشه خودروی خود، میتوانید در صورت نزدیک شدن خودرو به ورودی ساختمان، آن تگ توسط ریدر شناسایی و در نهایت درب باز شود. 

از طرفی بهتر است بدانیم که مدار فرمان جک پارکینگ یال بر گرفته شده از جک پارکینگی برند ace است. البته ناگفته نماند که سعی شده تا در این مدار فرمان نواقص آن گرفته شود و به همین علت مدارفرمان جک یال بسیار کامل تر شده است.

همان طور که در بالا به آن اشاره شد، یکی از ویژگی های خرید جک یال، گارانتی وخدمات پس از فروش این برند است که مدت زمان آن 3 سال در نظر گرفته شده.

کاربرد جک بازویی یال

جک بازویی یال را می توانید برای درب های سنگین و یا حتی عرض زیاد استفاده کنید و کومپانی یال محصولات متنوعی با کارایی های مختلف جهت راضی نگه داشتم بیشتر مصرف کنندگان تولید کرده است.

اگر بخواهیم بیشتر با مزایای جک پارکینگی یال آشنا شویم می توانیم به زاویه باز شدن 120 درجه آن اشاره کنیم. و از طرفی شما میتوانید یک سری از جک های یال را که دارای شفت 40 سانتی متری است را برای برای درب های تک لنگه نیز استفاده کنید.

قیمت جک یال، جک پارکینگی یال برقی جک بازویی یال