فیلتر کن با
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
کشور سازنده
گارانتی
فیلتر محصولات

جک سوزوکی

خرید جک سوزوکی

یکی دیگر از مدل های جک درب پارکینگی مدل سوزوکی می باشد که قیمتی مقرون به صرفه دارد. قطعا می دانید که بدلیل نواسانات ارز و مشکلاتی که در واردات وجود دارد قیمت جک های داخلی و خارجی اختلاف پیدا کرده اند. موضوعی که مشخص این است که شما برای خرید یک جک خارجی حداقل باید 2 میلیون تومان هزینه کنید بنایراین ما به شما توصیه می کنیم با پرداخت هزینه ی کمتر جک درب پارکینگ ایرانی سوزوکی را خریداری کنید.

حداکثر عرض هر لنگه برای جک های سوزوکی

حداکثر عرض هر لنگه برای جک های سوزوکی

بیشترین حد عرض در هر لنگه درب جک های سوزوکی 3 متر می باشد که شما می توانید جک پارکینگی سوزوکی SZ600 را خریداری نمایید. کمترین مقدار عرض در هر لنگه درب نیز 2 متر می باشد که به این منظور می توانید جک های پارکینگی سوزوکی SZ400-New و جک پارکینگی سوزوکی SZ400 را تهیه کنید.

جک درب پارکینگی سوزوکی

جک پارکینگ سوزوکی SZ-400 با قیمتی مناسب و اقتصادی و توان قدرتی زیاد برای خانه های ویلایی و مسکونی بسیار گزینه ی خوبی است. این جک دارای شفت فولادی می باشد که آن را در مقابل فشار زیاد مقاوم می کند. محصول جک سوزوکی در ۲ مدل sz600،sz400  به بازار عرضه می شود. کلیه کالاها علاوه بر داشتن هزینه مناسب، امکانات زیادی را هم در اختیار مصرف کننده قرار خواهند داد. در نهایت می توان جک های پارکینگی دو لنگه این شرکت را بین رده های بازار جک اتوماتیک قرار داد. تولید قطعه های جک بازویی و مدار کنترل جک درب پارکینگ در داخل کشور کار سختی است که بوسیله این برند انجام گرفته است.

قیمت جک درب پارکینگ سوزوکی

جک درب برقی سوزوکی یکی از مدل های جک ایرانی حساب می شود که می توانید آن را با هزینه ای بسیار مناسب تهیه نمایید. همانطور که قطعا در جریان هستید، بازار مدل های جک اتوماتیک پارکینگی شامل مدل های ایرانی و اروپایی می باشد که به تازگی اختلاف هزینه میان این ۲ دسته بسیار افزایش پیدا کرده است. برای خرید یک جک خارجی باید بیشتر از 2 میلیون تومان هزینه نمایید، اما می توانید با پرداخت قیمتی بسیار پایین تر  از این مقدار، یک جک اتوماتیک ایرانی همچون جک درب پارکینگ سوزوکی خریداری کنید. جک درب پارکینگ سوزوکی برای استفاده در مناطق مسکونی و صنعتی مناسب می باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش جک برقی سوزوکی

ضمانت و خدمات پس از فروش یکی از ویژگی های پر اهمیت برای فروش هر کالایی به حساب می آید. این موضوع در مورد کالاهایی که در داخل کشور ساخته می شود بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. جک پارکینگ سوزوکی هم همینطور است و با ضمانت سه ساله خود متعلقات استفاده شده را گارانتی می کند. در مورد ضمانت این کمپانی باید گفت که سال اول گارانتی برای تعویض جنس در صورت عدم رضایت از کیفیت در نظر گرفته خواهد شد که کاربردی عالی برای خریداران حساب می شود.

جک درب پارکینگ سوزوکی، جک درب پارکینگی سوزوکی