فیلتر کن با
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
کشور سازنده
نوع سیم پیچ
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

جک ام پی سی

حداکثر عرض هر لنگه برای جک های ام پی سی

حداکثر عرض هر لنگه برای جک های ام پی سی

حداکثر عرض هر لنگه درب در جک های ام پی سی 4 متر می باشد که به این منظور می توانید جک درب بازویی تیتان 600 کیلو را تهیه کنید. همچنین کمترین مقدار عرض درب در هر لنگه درب جک های ام پی سی نیز 3 متر می باشد که می توان به جک درب پارکینگ مدل Titan MPC 400 با برد سالید اشاره کرد.

جک درب پارکینگ ام پی سی

جک تیتان 400 به طور پیستونی ساخته شده است و با دارا بودن شفتی به اندازه 40 سانتیمتر این قابلیت را دارد تا درب هایی تا عرض هر لنگه 3 متر را به حرکت در آورد و توان این جک ها برای هر لنگه درب تا 350 کیلوگرم می باشد. درون جعبه جک تیتان 400 ملزوماتی چون: دو عدد جک، مدار فرمان، چشمی ، فلاشر و دو عدد ریموت تعبیه شده است. این جک برای درب پارکینگ دو لنگه قابل استفاده است. برای استفاده از جک درب پارکینگ تیتان جهت درب پارکینگ تک لنگه می توانید از تیتان 600 که شامل شفتی 60 سانتی متری می باشد، بهره ببرید. جک پارکینگی تیتان شامل 1 سال ضمانت و 10 سال خدمات می باشد. یکی از خصوصیات بارز تیتان 400 خدمات پس از فروش عالی آن است. ابعاد روتور و استاتور جک تیتان بیشتر از 30% بزرگتر از نمونه جک های پارکینگی هم رده و یا پر هزینه تر از خود می باشد و این امر موجب پر قدرت تر شدن این جک با هم رده های خود می باشد.

توان قابل استفاده تیتان بیشتر از 350 وات است که این مقدار از قدرت خروجی، تیتان را در رده پر قدرت ترین جک های موجود قرار داده است. درب برقی تیتان دارای استاندارد IP54 است و ضد آب و گرد و غبار می باشد و توانایی استفاده در دمای 20- تا 70+ درجه سانتیگراد را دارا است. این جک دارای ویژگی هایی همچون: اتصال قوی و راحت، ضمانت 5 ساله، قابلیت نصب و کارکرد راحت، دارای بسته بندی زیبا و کامل، با قدرت هر لنگه 350 کیلوگرم و به طول 3 متر، شفت جک به اندازه 40 سانتی متر، امکان تردد روزانه تا 18 بار بر ساعت، قابل استفاده برای ساختمان های مسکونی و تجاری می باشد.

گارانتی جک درب پارکینگ mpc

باید به این نکته توجه نماییم  جک تیتان 400 در برابر دیگر جک های ایتالیای شامل دو برتری است ، اول هزینه کم تر دوم ضمانت طولانی مدت که هر دو عامل یک حسن عالی برای خریداران می باشد. چرا که هزینه پایین این درب برقی ایتالیایی با توجه به دیگر شرکت های سازنده یک امتیاز عالی است.

جک درب پارکینگ ام پی سی