فیلتر کن با
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
جنس
کشور سازنده
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

جک محک

خرید جک درب محک

از عوامل موثر در خرید جک درب ایرانی یا خارجی بودن آن است. بسیاری از محصولات ایرانی هزینه کمتری به نسبت محصولات وارداتی دارند علت آن هم بی کیفیت بودن آن نیست. یکی از نمونه های خوب جک ایرانی جک درب محک می باشد که با هزینه ای بسیار کمتر از محصولات خارجی به فروش می رسد. مزیت دیگر آن دارا بودن خدمات پس از فروش می باشد.

حداکثر عرض هر لنگه برای جک های محک

حداکثر عرض هر لنگه برای جک های محک

بیشترین مقدار عرض درب جک های محک در هر لنگه 3 متر می باشد که برای این منظور می توانید جک پارکینگی شفت بلند محک را تهیه نمایید. همچنین کمترین مقدار عرض جک های محک نیز 1.8 متر می باشد که اگر درب مد نظر شما این مقدار عرض داشته باشد می توانید جک پارکینگی محک MGO 200 را خریداری کنید.

جک محک

جک محک محصول شرکت تکنما، یکی از انواع جک های ایرانی است که می توان آن را جز بهترین جک های اتوماتیک ایرانی در نظر گرفت. جک پارکینگی محک به طور کلی به دو دسته بازو بلند و بازو کوتاه تقسیم می شوند که مدل بازو بلند این جک درب پارکینگ 60 سانتی متر و ابزو کوتاه آن 40 سانتی متر است.

از جک پارکینگ محک می توان در ساختمان های اداری و مسکونی و کارخانه ها استفاده کرد. یکی از ویژگی های مهم جک بازویی محک، باز شدن 110 درجه ای هر لنگه درب است تا تردد را برای مصرف کنندگان راحتتر کند. یکی از مهم ترین ویژگی های جک پارکینگی محک، استفاده از مدار فرمان هوشمند با قابلیت برنامه ریزی است.

جک محک، جک پارکینگی محک

جک محک در منازل مسکونی بزرگ و اماکن پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرد. دارای مدار فرمان برقی با توانایی برنامه ریزی با دقت، امکان بکارگیری از مادون قرمز در دو صورت باز و بسته شدن توانایی برنامه ریزی سیستم برای بسته شدن درب به شکل اتوماتیک، استفاده از تاخیر تایمی قابل منظم شدن و یا با استفاده از فرمان ریموت، توانایی باز و بسته شدن درب دو لت با بیشترین مقدار وزن ۷۶۰ کیلوگرم، مقدار مجاز برای هر لت درب ۲ متر، توانایی شناسایی ۱۲۰ عدد ریموت کنترل، بیشترین حالت زاویه باز شدن ۱۱۰ درجه است، امکان گشوده شدن به شکل تک لنگه، اتصال با سرعت زیاد و ضد آب بودن تمامی متعلقات.

قیمت جک محک

طبیعات اگر بخواهیم درباره قیمت جک درب پارکینگ محک صحبت کنیم همه ما میدانیم که به دلیل اینکه جک درب پارکینگ محک یک محصول ایرانی است، پس نسبت به رقبای خارجی خود قیمت مناسب تری دارد. اما این قیمت پایین تر دلیلی بر بی کیفیت بودن آن نیست و برعکس در بین جک های پارکینگی ایرانی، با توجه به قیمت مناسبی که دارد از کیفیت ساخت و قطعات خوبی برخوردار است.

نمایندگی جک محک در تهران

گارانتی یکی از مهم ترین عواملی هست که در انتخاب یک برند توسط مشتری نقش مهمی دارد.شرکت تکنما برای جک محک نیز گارانتی 2 ساله در نظر گرفته است که علاوه بر گارانتی می توانید از خدمات پس از فروش این برند استفاده کنید. و فروشگاه اینترنتی زینوبان شما عزیزان را در روند استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش راهنمایی خواهد کرد و هرگز شما را تنها نخواهد گذاشت.

قیمت جک محک، جک پارکینگی محک برقی و بازویی