فیلتر کن با
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
کشور سازنده
قدرت موتور
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

جک فک

نمایندگی جک فک ایتالیا
نصب حرفه ای انواع جک فک
تک لنگه

تک لنگه

دو لنگه

دو لنگه

ریلی

ریلی

پرفروش ترین های جک فک
star_border star_border star_border star_border star_border
قیمت 29,100,000 تومان
star star star star star
قیمت 38,000,000 تومان
star star star star star
قیمت 145,000,000 تومان
star star star star star
قیمت 163,900,000 تومان
تک لنگه
دو لنگه
ریلی

سوالات متداول جک فک

عوامل تاثیرگذار بر قیمت جک فک چیست؟

عوامل مختلفی بر روی قیمت جک فک تاثیرگذار هستند مثل نوع جک فکی که مدنظر گرفته اید و همچنین متعلقات جانبی اضافی قرار گرفته در پکیج های فروش. اما مهم ترین عاملی که تاثیرگذار است بدلیل ایتالیایی بودن این برند نوسانات ارز می باشد.

گارانتی جک های فک چقدر است؟ شامل چه مواردی می شود؟

گارانتی جک های فک بین 4 الی 7 سال می باشد که بجز قطعات الکرونیکی بقیه قطعات این پک های جک فک شامل این مقدار گارانتی می شوند.

جک فک برای چه مکان هایی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد؟

از این جک ها برای اماکن پر تردد، وزن درب سنگین، لول کاری زیاد و همچنین مشتریانی که زیبایی کار برای آن ها در اولویت قرار دارد.

حداکثر عرض هر لنگه برای جک های فک

حداکثر عرض هر لنگه برای جک های فک

حداکثر عرض انواع جک فک در هر لنگه 7 متر می باشد که مربوط به جک 400 SBS می باشد. کم ترین عرض انواع جک فک در هر لنگه نیز 1.8 متر می باشد که می توان به جک 412، جک 402 CBC، جک 422 CBAC اشاره کرد. پس شما می توانید با در نظر گرفتن عرض درب مد نظر خود یکی از انواع جک های فک را انتخاب نمایید.

خرید جک درب پارکینگ فک

از عوامل تاثیرگذار در قیمت جک درب فک می توان به متریال مرغوب، ساختار پیشرفته الکترونیکی و مکانیکی و همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش بلند مدت و مناسب آن اشاره کرد که با بالا رفتن قیمت ارز روز به روز در حال تغییر می باشد. جک فک دارای سطح بالایی در نوع الکترومکانیکی و الکتروهیدرولیکی می باشد بنابراین مشتریان برای تهیه این جک‌ها باید از بودجه کافی برخوردار باشند.

جک درب پارکینگ فک faac

جک فک ایتالیا

جک فک یکی از محصولات شرکت فک است که در کشور ایتالیا تولید شده و به بسیاری از کشور ها صادر کرده است که یکی از پر طرفدار ترین برند های جک درب پارکینگ در ایران است.

از جک پارکینگی فک میتوان در ساختمان های مسکونی که تعداد واحد های کمی دارد یا برای کارخانه ها، گاراژ ها نیز استفاده کرد و با توجه به انواع مختلفی که دارد می توانید با مطالعه ویژگی های هر مدل از جک درب پارکینگ فک، هر کدام که مناسب مکان مورد نظر شما هست را انتخاب و خرید نمایید.

پس به طور کلی جک فک را می توانید برای ورودی های سبک و سنگین و همچنین کم تردد و پر تردد استفاده کنید چرا که این کالا برای هر کدام از ورودی های مورد نظ شما یک محصول تولید کرده تا با خیال راحت و بر اساس نیاز خود بتوانید کالا کورد نظر خود را تهیه کنید.

جک فک ایتالیا

جک درب پارکینگ فک دارای پکیجی می باشد که شامل بازوها، دو عدد ریموت کنترل، مرکز کنترل، چشمی ، فلاشرهای هشدار دهنده و متعلقات نصب می باشد. جک فک بعد از نصب شدن بر روی درب بوسیله بازوها و با مبدل کردن نیروی الکتریکی به هیدرولیکی قابلیت جابجایی درب را پیدا کرده و توسط ریموت می شود دستور بازو بسته کردن درب را اعلام کند. در حقیقت با فشار دادن هر کدام از دکمه های روی ریموت کنترل، فرمانی به مرکز کمترل ارسال خواهد شد و مرکز کنترل هم فرمان باز یا بسته شدن درب را اعمال می کند. در این شکل فلاشرها آغاز به چشمک زدن خواهند کرد و زمانیکه در بسته شدن درب شی بین درب ها قرار گیرد چشمی درب، شی را شناسایی می کند و درب مجددا باز خواهد شد.

قیمت جک فک ایتالیا

شاید در نگاه اول، قیمت جک فک بالا به نظر برسد اما اشتباه نکنید، قیمت بالای این جک درب پارکینگ دلیلی دارد و آن استفاده از متریال مرغوب و همچنین ساختار پیشرفته الکترونیکی و مکانیکی و از طرفی دارا بودن مدار فرمان کاملا دیجیتال می باشد.

البته یک ویژگی مهم دیگری که این جک faac دارد، گارانتی و خدمات پس از فروش آن است که همین موضوع خود می تواند دلیلی بر با کیفیت بودن این برند از جک درب پارکینگ باشد. گارانتی و خدمات پس از فروش جک فک، به مدت 4 سال است که از زمان خرید شما محاسبه می شود. پس نگران گارانتی و خدمات پس از فروش این برند نیز نباشید.

جک فک ایتالیا، قیمت جک فک ایتالیا ایمن فک