فیلتر کن با
قیمت
تومان تومان
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
کشور سازنده
ups
گارانتی
AC-DC
فیلتر محصولات

جک بلانکو

حداکثر عرض هر لنگه برای جک های بلانکو

حداکثر عرض هر لنگه برای جک های بلانکو

کمترین عرض هر لنگه جک بلانکو 2 متر است که متغلق به جک درب لولایی نیکس بلانکو می باشد. بیشترین عرض درب برای هر لنگه جک بلانکو نیز 4 متر می باشد که به این منظور می توانید جک بازویی hera بلانکو را خریداری نمایید.

جک درب پارکینگ لایف

جک  برقی لایف دارای مدار کنترلی الکترونیکی می باشد و قابلیت های قابل توجهی را به مصرف کننده عرضه می کند. گشوده شدن درب به طور تک لنگه که می تواند دلیلی بر راحتی رفت و آمد شخصی و تردد موتور و دوچرخه بشود یکی از این قابلیت ها می باشد. شرکت لایف (Life) یکی از شناخته شدگان صنعت درب برقی در ایتالیا و جهان است. این برند از سال 1972 آغاز به کار کرد و در سالیان گذشته به طور مستمر و با استانداردهای بسیار در عرصه ساخت جک پارکینگی اماکن فعالیت می کند. کمپانی لایف همیشه برای  رضایت بالای مشتریان خود یک تیم تحقیق و توسعه قوی را تشکیل نموده است تا همیشه بتوانند نقاط ضعف هر ساخت خود را تشخیص دهند و به حداقل رسانند. همینطور این جک درب پارکینگ ایتالیایی با بهره بردن از موتوری دو سرعته و با کنترل نمودن سرعت در زمان بسته شدن؛ درب را به آهستگی به حرکت در می آورد تا عملکردی بی صدا داشته باشد. شناسایی اجسام هم امکان دیگری می باشد تا این جک از از نظر امکانات دارای کمبود نباشد. همینطور این جک توانایی این را دارد تا درب هایی با طول 3 متر و وزن 350 کیلوگرم را به سادگی به حرکت در آورد. باید به این نکته توجه نمایید که درب برقی لایف، ماردونی بودن تمام کالاهای جک پارکینگی دولنگه این برند می باشد که هم زیبایی ویژه ای دارد و هم به نسبت دیگر رقبای بازار در تمامی شرایط جوی دارای مقاومت بیشتری است.

قیمت جک درب پارکینگ لایف

تهیه جک پارکینگی لایف در اولین دید هزینه کمی ندارد ولی اگر به این موضوع توجه نماییم میتوان گفت که یکبار تهیه این کالا احتمالا به تهیه کالای ارزان تر مقرون به صرفه تر هم باشد. اگر سوالی برای شما به وجود آمد با کارشناسان ما در تماس باشید. شما میتوانید با شماره های درج شده در سایت زینوبان تماس برقرار کنید و از قیمت به روز این محصول و کالاهای مشابه آگاه شوید تا سفارشی راحت و بی دغدغه را تجربه نمایید.

جک بلانکو