فیلتر کن با
برند
دسته بندی محصول
ایرانی - خارجی
نوع محصول
کشور سازنده
گارانتی
فیلتر محصولات

جک کنزو

تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
تماس بگیرید
  • ناموجود

جک کنزو

این شرکت در سال ۱۹۹۲ شروع به فعالیت نومده و کالاهای تولیدی آن شامل درب‌های برقی پارکینگ، درب‌های برقی صنعتی و درب‌های برقی خانگی می باشد. جک درب پارکینگ کنزو با بهره گیری از فن آوری مدرن و کیفیتی بالا، کاهایی را با قابلیت‌های زیاد و قابل اطمینان تولید می نماید. جک درب پارکینگ کنزو به طور اتوماتیک با بهره گیری از دستگاه های الکترونیکی و مکانیکی کنترل می گردد. این درب شامل خصوصیاتی مثل سرعت جمع و باز شدن، دقت در کارکرد، امکان کنترل از راه دور و همینطور قابلیت های ایمنی مثل حسگر های حرکت و شناسایی موانع می باشد

این جک درب برقی دارای قفل برقی بوده و در هنگام قطعی برق هم با بهره بردن از کلید خلاص کن می تواند درب را باز و بسته نماید. یکی از خصوصیات و مزیت های مهم جک درب پارکینگ کنزو نصب راحت و همینطور ضد زنگ بودن آن است. این نمونه از جک های درب برقی کاملا ضد زنگ است و با قرار گرفتن در محیط هایی که دارای باد و باران هستند استحکام زیادی را از خود نشان می دهد.

قیمت جک کنزو

همانطور که در بالا اشاره شد، برند کنزو همواره انواع جک های درب پارکینگ و دیگر قطعات درب پارکینگی را با بالاترین کیفیت و بهترین مقاومت به خریداران خود عرضه می کند. هزینه جک کنزو همانند هزینه جک کانه گیتس متناسب با نوع آن و همینطور اندازه درب مورد نظر کاربر قابل تغییر است، از همین رو پیشنهاد می کنیم برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد هزینه جک پارکینگ کنزو با شماره تلفن های ما در فروشگاه زینوبان تماس برقرار کنید تا کارشناسان ما اطلاعات کافی را در اختیار شما خریداران گرامی قرار دهند. باید به این نکته توجه نمایید که جک بازویی کنزو شامل انواع زیادی است که در این بخش انواع مدل های جک کنزو را برای شما خریداران گرامی آورده ایم که عبارت اند از:

  • جک بازویی کنزو Z40
  • جک ریلی کنزو
  • جک برقی کنزو
  • جک پارکینگی کنزو 400
جک کنزو